Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşın Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada arkadaşın doğum yaptığını görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda arkadaşım doğum yapmış. Bebeği beşikte yatıyordu. Arkadaşımı lohusa gördüm. Etrafındaki insanlar onu rahat ettirmeye çalışıyordu. Sizce bu rüyanın anlamı ne olabilir? Teşekkürler şimdiden.

Rüyada arkadaşın doğum yaptığını görmek yorumu

Doğum yapan birini, bir başkasının doğum yaptığını, çocuk doğurduğunu görürseniz bu yapmayı düşündüğünüz bir atılım, başlamayı düşündüğünüz bir proje ya da yeni iş konusunda birilerinini ilk adımı atmasını ya da sizi harekete geçirmesini beklemekte olduğunuzu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanız, yaşamınızda yeni fırsatların önünüze çıkacağını, belki iyi bir iş teklifi alacağınızı simgelemektedir. Bakınız lohusa rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Arkadaşın Doğum Yaptığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyada doğum yapan kadın görmek
Rüyamda bir odada iki tane bayanın raks ettiğini gördüm. Arkasından hamile olan bir bayan vardı ona da oynamasını söylediler, o hamile olduğu için oynayamayacağını söyledi, sonra onun arkasından gidip baktığımda topraklı bir yerin üzerinde doğum yapmış olduğunu gördüm ve doğan çocuğun plasentası da bebeğin yanında idi, kanlı falan değildi rengi mora çalar bir kırmızı idi, doğan bebek erkekti ve çok güzel bakımlı kilolu bir bebekti, kadını doğum yapmış görünce şaşırdım ve nasıl doğurduğunu sordum, kolay olduğunu söyledi. Rüyamın yorumu için yardımcı olur musunuz, rüyam neye işaret eder?

Saniye merhaba,
Rüyada hamile birini görmek konusunda hamile rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.
Rüyada oynayan birilerini görmek, oynayanları seyretmek oynayan kişiler hakkında bir üzücü haber alacağınızı temsil eder. Bakınız oynamak sayfası.

Ruyamda ailemle kalabalık bir şekilde pikniğe gidiyorduk piknikte yemek yiyip başka bir yere gidecektik hep beraber gitmeden önce eşyaları topluyoduk ben teyzem ve yeğenim suyun kenarında elimizdekileri yıkarken ilerden küçük bir botla üç arkadaas geliyorlardı tartışıyorlardı botun içinde onları gören ppiknik alanının güvenlik görevlileri yanlarına gitti bottakilerden biri silahını çıkarıp hem arkadaşlarını hem güvenlikleri vurdu. Biz de sessizce ailemizin yanına gidiyorduk onlar hala eşyaları topluyolardi daha sonra o katil cocuk bizim yanımızdan geçiyordu ben gorumcem ve yegenime bakmayın o çocuğa konuşmayın sakın onla diyordum. Sonra hepimiz arabaya bindik yola koyulacakken arkadaşım elinde bir bebekle geliyordu bottaydi bende aldım diyordu. Bebeğe baktık sarışın ve mavi gözlüydü. Teyzem sarışın olduğu için teyzeme al sen bak çocuğa kimse bizim çocuğumuz olduğuna inanmaz diyorduk. Yola devam ederken uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir