Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşın Elinde Şarap Şişesi Görmek

Rüyada arkadaşın elinde şarap şişesi görmek nedir?

Rüyamda arkadaşımla dışarıda eve girmek için bekliyorduk, arkadaşımın elinde 2 tane şarap şişesi vardı, ben buna çok şaşırdığımı, neden aldığını, dayımın onun bu şekilde içeri girmesine izin vermeyeceğini söylüyordum. O da ailesi için aldığını söylüyordu ve yanlış hatırlamıyorsam yağmur yağıyordu. Bende o etkiyle şişelerden birini düşürdüm ve kırdım, sonra dayımın kapıdan sinirli baktığını gördüm, sonra evin içinde buldum kendimi.

O kadar büyük, güzel, ihtişamlı bir evdi ki çok beğeniyordum evi, ilk oda pembe renkli çok büyük bir odaydı sonra taşlı pırlantalı mor bir oda gördüm sonra kendimi okul bahçesinde buldum beyaz tişört siyah pantolon vardı, gülmekten yere düştüm, eski sınıf arkadaşım-erkek- ve bir sürü erkek top oynuyorlardı beni kaldırdı arkadaşım sonra “ölü eriyor” diye bir ses yükseldi, görmek istediğimi söyledim, tabutun başında bir sürü erkek vardı, geri çekildi amca dememle tabutun içinde amcamı gördüm, her tarafı bezlerle sarılı idi siyah bezlerle bazıları yıpranmış bezler ölü amcamın üstüne sıcak su döküyorlardı, ben ağlamaya başladım, sonra bir kadın gördüm ekmek hazırlıyordu öğrenciler için, çok telaşlı idi sonra bende kendime tost gibi bir şey hazırladım. 17 yaşında bekar bayanım.

Rüyada arkadaşın elinde şarap şişesi görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya mesaj içermeyen, yorumlanmaz rüyalar sınıfındadır. Rüyanızı dikkatle okuduğunuzda unsurlar ve olaylar arasında ilişki olmadığını göreceksiniz, bu zihninizin bulanık olduğunu, olayları doğru yorumlayamadığını göstermektedir. Bir an önce bu kafa karışıklığından çıkmanız gereklidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir