Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Arkadaşın İntihar Ettiğini Görmek

Rüyada arkadaşın intihar ettiğini görmek ne demektir?

Rüyamda yakın bir iki kız arkadaşımı gördüm. Biri mermerin kenarına cıkmıs balkonun dısına oturdu, düşeceğinden korkarken diğer kız arkadaşımla sohbet ediyorduk, bu arada bu ıkı kız gercek hayatta kuzen oluyorlar.

Bu arada kız arkadaşın intihar ettiğini gördüm, kız arkadaşım bana bakıp aşağı atladı, uzerınde beyaz bır kıyafet oldugunu gordum, sok oldum hemen asagı baktım yerde sırt üstü yatıyordu, ıcerı kostum annemı gordum, yere kapanıp aglıyordum, atlayan kız arkadasımın adını kekeleyerek soylemeye calısıyordum fakat bu arada kuzenı olan sohbet ettıgım dıger kız arkadasım “aaa ıntıhar edecegı hıc aklıma gelmedı” dıyor, kuzen oldukları halde ruyamda o hıc aglamıyordu sızce nedır bu?

Rüyada arkadaşın intihar ettiğini görmek neye yorulur?

Rüyada intihar eden birini görmek, intihara kalkışan kişiyi tanıyorsanız o kişi için endişeleri vurgular. O kişinin  özellikleri ve niteliklerini göz önünde bulundurun ve hangi konuda endişe duyduğunuzu tespit edin şeklinde yorumlanır. İntihar eden kişiyi tanımıyorsanız o zaman bu rüya kısa sürede bir çok sorunla karşılacaksınız demektir.

“Rüyada Arkadaşın İntihar Ettiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş birinin intihar ettiğini görmek
Meraba, ben bekarim bu aralar depresif ve uyku bozuklugu sorunu yasiyorum. Bugün sabah ezanını duydum ardindan ruya gordum. Ruyamda ailecek evdeyiz, ben yarin hacca gidecekmisim -bu arada hac vazifemi yapdim- babam alt komsumuz amcaya iniyor, eve geri geliyor, ailecek ablam ben annem babam oturuyoruz. O esnada mutfaktan bir ses duyuyoruz, once onemsemiyoruz, sonra kalkip bakiyoruz, evin dis kapisi acilmis, aralikli eve biri girmis mutfak hemen yaninda babamla bakiyoruz ki yerde yelek ve ceket, birisi çıkarıp atmis ve balkon kapisi acik. Hemen balkona cikiyoruz bakiyoruz. Babamin uc ay önce kalp krizinden vefat eden dayisi intihar etmiş atmiş kendini. Başlıyoruz ailecek aglamaya. Peki diyoruz neden bizim evde yaptı bunu biz ne yaptık ki diyoruz. Hepimiz agliyoruz, korku dolu uyandim,
ruyanım yorumunu bekliyorum. Allah razi olsun, tesekkurler.

Emine merhaba, gördüğün rüya hayırlı bir işe niyetlendiğini ancak karşılaştığınız bazı sorunlar yüzünden niyetlendiğiniz bu işe başlayamadığınızı veya yapamadığınızı ifade etmektedir. Ayrıca intihar rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir