Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Arkadaşına Başka Kızı İstediklerini Görmek

Rüyada arkadaşına başka kızı istediklerini görmek neye işarettir?

Bu yaz gördüğüm ve kafama yakılan rüyamı sizinle paylaşmak istiyorum. Rüyamda bir buçuk senedir sevgilim erkek bir başka kız istemeye gidiyor fakat bu ben değilim. En yakın arkadaşımın ablasını istemeye gidiyor. Bende bunu arkadaşımdan öğreniyorum ama hala çıkıyor olmamıza rağmen başkasını istiyor.

Ben arıyorum, sevgilimi soruyorum bana diyor ki “aslında seni istemeye gelecektik ama senin hareketlerin artık beni çok sıkıyor” diyor. Kandil gecesi bunu gördüm tam bir kabustu ama ne anlama gelir bir türlü bulamadım, Ebru.

Rüyada arkadaşına başka kızı istediklerini görmek neye yorulur?

Ebru merhaba,

Hem doğu kültürü rüya tabirleri hem de modern rüya tabirleri rüyada kız istemek veya istendiğini görmeyi güzel gelişmelere işaret olarak yorumlarlar. Ancak senin rüyanda durum farklı, arkadaşın seni değil bir başka kızı istemekte ve sana da “aslında seni istemeye gelecektik ama senin hareketlerin artık beni çok sıkıyor” diyor. Bana göre bu önemli mesaj olabilir ve dikkate almanı öneririm. Bunun dışında söyleyecek bir şey bulamıyorum, rüyada kız istemek sayfası ilgini çekebilir. O sayfada detaylı bilgi ve onlarca örnek rüya tabiri yer almaktadır. Lütfen incele.

“Rüyada Arkadaşına Başka Kızı İstediklerini Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda halam beni oğluna istiyordu, yengemde kardeşine istiyordu, ikisinin arasında kalıyordum, sonra halam parmağıma yüzük takıyordu, söz kesiyorduk kendi aramızda.

Halamın oğlunu görüyordum ama konuşmuyorduk hiç. Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

20 yaşında bekar bayanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir