Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Arkadaşına Para Verdiğini Görmek

Rüyada arkadaşına para vermek neye delalettir?

Rüyamda ben dahil 4 kız bir alışveriş merkezine gidiyorduk, sonra arkadaşım olanın bir şey almak için parası yetmedi,  kağıt para olarak ben verdim (yanlış hatırlamıyorsam 50 lira). Devamında tekrar arkadaşım olan bir şey beğendi, yine parası yetmedi ve ben bu sefer 20 lira kağıt para 9 lira bozuk para verdim, kendisi kağıt 5 lira çıkarttı, sonra diğer kızlardan biri 10 diğeri 5 lira kağıt para çıkarttılar, 49 liraya o pantolonu aldık. Ama ben son 20 lirayı verirken zorlanıyordum çünkü başka param yoktu son paramı cüzdanımdan çıkartıp veriyordum. Bu rüya ne demek istiyor?

Rüyada arkadaşına para verdiğini görmek tabiri

Büşra selam, rüyanda arkadaşına kağıt para vermen, üstelik bunu bir kaç kez yapmış olman mali durumuna dikkat etmek, gelir gider hesabını iyi dengelemek gerektiğini, yapacağın bir hata sonucu maddi sıkıntıya girebileceğini işaret etmektedir. Rüyadaki ana unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada para verdiğini görmekRüyada alışveriş merkezi görmek rüya sahibi insanın içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunu ancak bundan kurtulmak istediğini ifade eder. Rüyada alışveriş merkezine gitmek sosyal yönünü geliştirmek ve diğer insanlarla daha iyi iletişim kurmanın yollarını aramak ifadesidir. Rüyada kağıt para görmek rüya sahibinin bazı küçük maddi sıkıntılar çekeceğini ancak ondan sonra rahata ereceğini işaret eder. Rüyada parayı kaybetmediğiniz sürece hayatınızda pek çok güzel değişiklikler olacak manası taşımaktadır.

“Rüyada Arkadaşına Para Verdiğini Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda genç yakışıklı bir erkeğe aşık oldum. Ben bu aralar çok sık görüyorum bu rüyayı her seferinde tanımadığım yakışıklı tipler rüyama giriyor. Birbirimize aşık oluyoruz. Aynı rüyayı görmem çok tuhaf yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

Ben ruyamda arkadasim ve babasi benden para istediler sanki larayi bana fazlasiyla vericek gibiydiler 20 tl istediler cuzdanimda iki yirmilik vardi birini cikardim verdim bu ne anlama geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir