Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşına Saçını Kestirmek

Rüyada arkadaşına saçını kestirmek neye işaret eder?

Rüyamda yakın bir kız arkadaşımdan saçımı çok az ucundan kesmesini rica ediyordum. Ama arkadaşım saçımı kulak hizasında kesmişti. Şok olmuştum. Bunun manası nedir?

Adım Nil, 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, Geleceğimle ilgili çok kaygılıyım. Okulun beni çok daralttığını düşünüyorum. Hayatımda yenilik, renk istiyorum. Sürekli depresif ruh hali içindeyim.

Rüyada arkadaşına saçını kestirmek tabiri

Nil selam, rüyanda arkadaşından saçlarını biraz kesmesini istemen hayatında kimi küçük değişiklikler yapmak arzunu ya da yeni bir başlangıcı ifade etmekte. Fakat arkadaşının saçlarını fazla kesmesi, küçük değişim yapmak isterken elinde olmayan nedenlerle hayatında büyük değişimler meydana getirecek bir şeyler yapma olasılığı olduğunu simgelemektedir. Bu konuda daha ayrıntılı açıklamayı rüyada saç görmek sayfasında bulabilirsin. Lütfen sayfayı ziyaret et ve oradaki bilgiler ışığında rüyanın mesajını daha net anlamaya çalış.

“Rüyada Arkadaşına Saçını Kestirmek” için 3 yanıt

Rüyada biçimsiz saç kestirdiğini görmek neye işaret eder?
17 yaşındayım cinsiyetim kız öğrenciyim. Erkek arkadaşım uzun saçlı birisi ve saçlarını çok seviyorum bu yüzden kestirmesini istemiyorum. Rüyamda birden erkek arkadaşımla karşılaşıyoruz ve sacları biçimsiz bir şekilde kesilmiş bir halde saçlarını gördüğümde ağlamaya başlıyorum yanından gidiyorum .

Rüyada sevgiliyi saçını kestirmiş olarak görmek onun sizi bir konuda üzdüğü veya üzeceği anlamını taşıyabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyamda saçlarımı kesiyordum uzunluk kısalık boyutu net hatırlamıyorum. Kestikten sonra erkek arkaşım yamuk olan yerleri düzlüyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir