Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada arkadaşını hamile görmek neye işarettir?

Merhaba ben dün gece rüyamda ilk olarak bir gemide tanımadığım biri ile sevgili seyahat ediyordum . Onun gemiden düşmesinden korkuyordum ve yere oturtarak elimi omzuna attım. Daha sonra bir restaurantta kendimi buldum ilk vefat eden dedemle arkadan sarılmış göbeğiyle tempo tutup müzik yapıyordum oda bende eğleniyorduk.

Sonra ilkokul arkadaşımı hamile olarak ve benim eşim olarak gördüm. Restauranta çocuklar vardı, biri yemek tabağı hazırlamış . Bir kaçı da dolanıyordu. Daha sonra merdivenlerden çıkıp, doğum öncesi yardım kurşuna gelmişiz. Ama bu arkadaşım zaten evli ve çocuğu var vede ona karşı bir duygum filanda yok rüyamda daha öncede hiç görmemiştim. Lütfe arkadaşının hamile olduğunu görmek ne demek açıklar mısınız?

Rüyada arkadaşını hamile görmek yorumu

Gördüğünüzün rüya zihninizin çok bulanık, kafanızın karışık olduğunu ifade etmektedir. Ne istediğinizi, ne yapacağınızı bilemez bir durumdasınız. Rüyanızın unsurlarının birbirleriyle ilgisiz olması durumunu göstermektedir. Her şeye rağmen rüyanız parça parça ele alınırsa:

Rüyanızın ilk bölümü bir yolculuk, bir seyahat sırasında mutlu bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Bakınız

sevgili rüya tabiri

gemi rüya yorumu

Rüyanızın ikinci bölümü ilk bakışta ilginç gelse de daha net mesajlar vermektedir; kafanızdaki düşüncelerinizin gerçekleşeceğini, yakınlarınızın tavsiyeleri ile sorunların kolay bir şekilde üstesinden geleceğinize işaret etmektedir.

Bakınız:

lokanta rüya açıklaması

dede rüya anlamı

Rüyanızın üçüncü bölümü ise yaşamınızda yeni bir başlangıcın, yeni bir projenin müjdesini verebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek” için 5 yanıt

iyi günler geçen günler sevgilim beni hamileyken ve birlikte doğum masasına yatarken görmüş kendiside elimden tutuyormuş bu rüyadan bir iki gün sonrada sevgilimin yanında çalışan evli bir abla sevgilimi bir elinde bebek diğer elinde tatlı ya da çiçekle görmüş ve son olarak dün gece arkadaşımda beni gelinlik giymiş ve hamile olarak görmüş bu 3 rüyanın anlamını bana açıklarsanz sevinirim

Rüyada arkadaşı hamile görmek
Rüyamda iki kız arkadaşımı gördüm, gerçek hayatta arkadaşlarımı pek iyi tanıtmazlar zaten, rüyamda onların bir evde para karşılığı zina yaptığını gördüm, tuhaf o eve sürekli güdüp geliyordum ve devamlı onları izliyordum, bir tanesi hamile idi, üzülüyordum. Bunlar neye işarettir?

Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu görmüş
Merhaba,
Bir arkadaşım rüyasında hamile olduğumu ve bir kızımın olduğunu görmüş, 2 oğlum var, biri 3 yaşında diğeri 3 aylık. Dolayısıyla şu an 3. bir çocuk fikrimiz yok. Arkadaşımın gördüğü rüyanın benim ve onun için anlamı ne olabilir? yorumlarsanız sevinirim.

Bella merhaba,
Rüyaları genel olarak görene göre yorumlamak esastır ve arkadaşınızın rüyası, onun gerçek hayatında kişisel yönden olgunlaştığını, gelişme kaydettiğini temsil etmektedir.
Rüyada hamile görmek kadınlar arasında sık görülen bir rüyadır ve hayatı nasıl algıladığınız hakkında bilgi verir,

Rüyam da iki arkadaşım da hamile idi fakat ikiside yakın olmadigim ve de ikiside farklı farklı yerlerden tanıdığım insanlar. bir mekan da toplanmisiz onlarda oraya gelmisler. ben karsiliyorum . birisi evli hamile diğerini bilmiyorum ne demek bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir