Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Arkadaşını İstemeye Geldiklerini Görmek

Rüyada arkadaşını istemeye geldiklerini görmek neye çıkar?

Merhabalar, ben 2 çocuk annesi boşanmış bir bayanım. Bir bayan arkadaşım beni rüyasında görmüş. Rüyada beni istemeye geliyorlarmış ve ortalık çok kalabalık imiş, telaşlıymışım. Benim şuan gerçek hayatta görüştüğüm bir erkek arkadaşım var ama o hiç evlenmemiş, biraz imkansız bir durum, bu rüyanın ne demek istediğini merak ettim, görende arkadaşım olunca, şimdiden teşekkürler

Kimden: Hasret
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:boşanmış
Anahtar kelimeler:
Şu anki ruh haliniz: umutlu

Rüyada arkadaşını istemeye geldiklerini görmek neye yorumlanır?

Hasret merhaba, önce kimi bilgileri paylaşmak istiyor. Rüyalar görene göre yorumlanır ama bu demek değildir ki görülen hakkında bilgi vermesin. Bazı rüyalar görülen kişi hakkında da önemli mesaj verebilmektedir. Dolayısıyla bu rüyayı arkadaşınız açısından ele almak gereklidir ve bu yüzden rüyaya “rüyada arkadaşını istemeye geldiklerini görmek” başlığını verdim.

Rüyada kız istemek, bir kızın istendiğini görmek genel olarak mutluluk verici güzel gelişmeler işaret eder. Bu bilgi arkadaşınız içinde olabilir sizin hakkınızda da olabilir. Rüyada görülen kalabalık görmek eğer kalabalıkta kavga, tartışma, bağırma yoksa iyidir, topluluğa dahil olma, sevdikleriyle bir araya gelmeye işarettir.

“Rüyada Arkadaşını İstemeye Geldiklerini Görmek” için 6 yanıt

Benim rüyamda Ablamı istemeye geliyorlar, orada fatih yani sevgilimde oluyor, istemeye gelenler arasında bir kızı ben kendim aralarını yapıyorum fatihle. Rüyamda çok anlayışla karşılıyor gibi gözüküyorum ama kimseye belli etmeden ağlıyordum .

Çilem merhaba,
Rüyanızda ablanızı istemeye gelmeleri onun hakkında güzel gelişmeler olacağınız müjdelerken, sevgilinizle bir kızın arasını yapmanız onunla gerçek hayattaki ilişkinizde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu simgelemektedir.

Yakın bir arkadaşım beni rüyasında biri ile görücü usulü tanışıp görüştüğümü ve tanıştığım kişinin sonrasında beni istemeye geldiğini bu kişinin de çok zengin olduğunu, çok pahalı arabalarla kocaman süslü bir çiçekle istemeye geldiklerini görmüş. Bu neye dalalettir?

Esra merhaba, rüyalar göre yorumlanır ki bu durumda bu rüya “rüyada bir arkadaşının evlendiğini görmek” şeklinde düşünülmelidir. Rüyada arkadaşının evlendiğini görmek onun hakkında bir evlilik işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir