Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşını Kıskanmak

Rüyada arkadaşını kıskanmak neye işaret eder?

Ben rüyamda sosyal hocamı gördüm, hocamı çok ama çok seviyorum. Rüyamda hocamın 3 kız arkadaşımla beni 3 adamla (45-49 yaşlarında olmalılar) tanıştırıyordu. Ama biz oturuyorduk. Bizim sınıfta Bilal adında bir çocuk var onu o adamlarla tanıştırıyordu, sonra hocamla Bilal sarılıyordu. Ben o çocuğu çok kıskanıyorum ben kızım, hocamda bayan ama hocam beni çok sevdiğini söylemişti ama galiba Bilal’i daha çok seviyor.

Bu rüyayı görmeden önce bu konuda çok düşünmüştüm, lütfen rüyamda ne denmek isteniyor yardım edin (birde hocamla aram sanki bozuk gibi).

Rüyada arkadaşını kıskanmak nasıl yorumlanır?

Kübra merhaba,

Hakkında yeterli vermemişsin, ben sanki 13 ila 15 yaşa arasında olduğunu tahmin ediyorum. Kişinin özellikle yaşı ve içinde olduğu ruh hali bir rüyanın yorumu için en önemli kriterlerdir. Bunlar olmadan sağlıklı rüya çözümlemesi yapılamaz.

Rüyada öğretmen görmek gerçek hayatınızda yeni bir yol arayışınızı ya da kendinize örnek olacak birini aradığınızı simgeler. Bakınız rüyada öğretmen görmek rüya tabirleri sayfası.

Rüyada arkadaşını kıskanmak, birini kıskandığını görmeniz, arkadaş çevreniz ile daha da sıcak ve daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi işaret eder.

Rüyada gelişen diğer olaylar gerçek hayatında okulunda arkadaşların ve öğretmeninle olan ilişkin hakkında kafana takılan kimi şeylerin uykudaki yansımasıdır. Bana göre kıskançlığı falan bırakıp daha uygar, daha dostça ilişkiler kurup, çevrenle daha uyumlu davranmaya gayret göstermelisin.

“Rüyada Arkadaşını Kıskanmak” için 3 yanıt

Rüyada sınıf arkadaşını görmek
Rüyamda sınıf arkadaşımı gördüm. Ismi emre. Bize gelmişti. Ben okula mı gidiyorsun diye sordum, evet dedi. Beni de bekle hazırlanayım dedim beklemedi. Sonra ben çıktım. Onu eski mahallemizde görüp neden beklemediğini sordum. Tras olacağını ve hasta olduğunu söyledi. Önceden hoşlanıyordum emreden, rüyamın bununla bir alakası olabilir mi ? tugce, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişe, korku, meraklı

Rüyada önceden hoşlandığı çocuğu görmek güncel bir ilişkinin kimi küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler.

Ruyanmda en yakin arkadasimi okuldan bir cocuk seviyordu onunla ilgileniyordu ve bende cok kiskaniyordum cocugun dikkatini kendi uzerime cekmeye calisiyordum gercek hayattada arkadasim bu cocugu sevdi cocuk yuz vermedi ve ben cocuga birseyde hissetmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir