Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşını Misafir Ettiğini Görmek

Rüyada arkadaşını misafir etmek neye işarettir?

Merhaba, ben dun gece şöyle bir rüya gördüm. Rüyamda sabah erkenden hiç beklemediğim en yakın arkadaşım bana misafir olarak geliyordu. Şimdiye kadar en fazla 1 kere gelmiştir bize. Öyle ev gezmesi yapmayız birbirimize. Sabahta erken saatte olunca evde her yer her yerde, dağınık evi toparlamaya çalışıyorum. Sonra aşağı indim arkadaşımı aldım ve bir odaya geçtik.

Arkadaşım çok fazla konuşkan değildir, ama sürekli bir şeyler anlatıyor, bende dinliyorum, bir yandan da niye bu saatte geldiğini düşünüyorum, soramıyorum da. Ayrıca arkadaşım okulu sınavları nedeniyle sürekli şehir dışına gidiyor. Alakası var mı bilmiyorum ama elinde de bavullarla geliyor. 3 bavulu boş, 1 tanesi yarım dolu. Bana “küçük bavulu mu alsaydım” diye soruyor. Neyse ben ona kahvaltı hazırlamaya çalışıyorum, memnun kalsın diye elimden geleni yapıyorum. Çok telaşlı ve heyecanlıyım. Rüyam bu kadar, çalar saate uyandım maalesef. Bunu yorumlarsanız sevinirim. Yağmur’un rüyası

Rüyada arkadaşını misafir etmek nasıl yorumlanır?

Yağmur merhaba, gördüğünüz rüya bana bir anlam ifade etmedi. Arkadaşınızın neden geldiği net değil ve rüyanın ana fikri orada saklı. Evin dağınık olması önemli değil çünkü herkesin evi sabahları dağınık olur, bavul hikayesi, kahvaltı hazırlamak hepsi normal şeyler.

Rüyanıza genel bir yorum yapmak gerekirse, düzenli tertipli yapınız sayesinde yaptığınız veya yapacağınız işte başarılı olacağınızı simgeleyebilir ya da uzun ömürlü bir yaşam süreceğini işaret edebilir. Bu konuda rüyada misafir görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyanın ana unsurları: en yakın arkadaşı, misafir, ev gezmesi, dağınık ev, okul sınavları, şehir dışına gitmek, elinde bavullar, kahvaltı hazırlamak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arkadaşını Misafir Ettiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yerde Kuran görmek
Bir arkadaşımızın evine misafirliğe gitmiştik Kuranı yerde gördüm arkadaşımın eşine. Kuranı yerden almasını söyledim yorumlar mısınız?
berat , 23, Erkek, Bekarım, Çalışıyor, endişeli.

Berat merhaba, Gördüğün rüya çevrende işleri yolunda gitmeyen birileri olduğunu, aslında o kişilerin hatayı kendilerinde aramaları gerektiğini ve onlardan uzak durmanın daha hayırlı olacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir