Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşını Ziyaret Etmek

Rüyada arkadaşını ziyaret etmek neyi gösterir?

Rüyamda arkadaşımı ziyarete gidiyordum. Geldiğim yer çok güzel, büyük taş bir evdi. Taş olan kısımları beyaz, tahta yani pencere, kapı gibi olan yerler yeşil renkti. Arazi ormanlık gibi bir yer, sanki İstanbul Beykoz gibi ama tam olarak nerede olduğumuzu bilmiyorum. Arazi eğimli olduğu için ev yolun aşağısında kalıyordu. dar bir merdiveni vardı. arkadaşımın benim için yemek gibi hazırlıklar yaptığını biliyorum ama onu mutfakta falan görmüyorum. daha arkadaşımın evine gelmeden yolda yürürken eşiyle telefonda kavga ettiklerini duyuyorum. sonra telefon kapanıyor. ben daha merdivenlerden inmeden evine başka bir arkadaşım ismimi söyleyerek bağırıyor. o zamana kadar diğer arkadaşımın orada olduğunun ya da olacağından haberim yok.

Aceleyle hemen 112 acil durumda aranacak yerleri araması için bağırıyorum ve evini ziyaret edeceğim arkadaşımın yanına koşuyorum. Geldiğimde arkadaşımın başı yemek yapmak için kullandığı büyük plastik bir kasenin içinde ve bir bıçak daha var kafanın yanında. kafanın ağız kısmı kesilmiş burun var ama dil çene dudak yok ve ayrıca hiç kan yok. Önce bıçağı alıyorum. Temizliyorum ve kenara koyuyorum, bu arada da kimin yaptığından şüpheleniyorum. sonra başını daha kaseden çıkarmadan suyun içinde ve su temiz gözlerini açıyor. Hala yaşıyor, yüzünü gözünü temizliyorum ve onunla konuşmaya çalışıyorum, ağzı dili olmasa da gözlerinden ne dediğini duyuyorum.

Sudan kesinlikle başı çıkarmıyorum. sadece nefes alabilmesi için burnunu çıkarıyorum. bu arada bedeni aklıma geliyor ve temizlemeyi düşünüp, buzla etrafını sarmalamak, bedenin bozulmaması için, aklımdan geçiyor ve uyandım. Arkadaşım dediğim iki kişide daha önce çalıştığım yerde kendime diğer arkadaşlarıma göre en yakın hissettiğim kişiler. İş dışında bir arkadaşlığımız yok. zaten uzun süredir ikisini de görmüyorum. Başı kesilmiş olan 1 ay önce evlendi. Diğeri evli ve bir kızı var. Ben bekarım. Hepimiz sağlık alanında çalışıyoruz. Rüyamı kısa sürede yorumlarsanız sevinirim. 26 yaşında bekar bayanım.

Rüyada arkadaşını ziyaret etmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız çok ağır, açıkçası yorumlamakta oldukça zorlandım ve size sadece genel ipuçlarını verebiliyorum. Gördüğünüz rüya şu anda hayatınızda başkalarından kaynaklanan sorunlar yüzünden üzüldüğünüzü, bir dedikodu nedeniyle canınızın sıkıldığını, bunlar yetmez gibi birisinin sizi rahatsız ettiğini ( büyük ihtimalle bir erkek ) işaret etmekte, ancak sabır ve çabalarınızla bulunduğunuz mevkide yükseleceğinize ve malınızın artacağına, huzur ve mutluluğu bulacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını ziyaret edip, inceleyiniz.

“Rüyada Arkadaşını Ziyaret Etmek” için 3 yanıt

Rüyada birini ziyarete gitmek
Rüyamda tek katlı bahçeli bir evdeyiz.( beyaz) Orta yaşlı bir erkeği ziyarete gitmişiz. Yanımda bir erkek kucağımda çocuk var. (bu arada bekarım) (erkeğin üzerinde beyaz bir gömlek var ) Evden çıkarken uzun boylu şişman uzun siyah saçlı bıyıklı kırmızı gömlekli bir erkek geliyor onun 3 harfli olduğunu biliyoruz sonra o beni telden arıyor ekranda güneş2 yazıyor (böyle bir tanıdığım yok) kucağımda çocuk olduğu için açamıyorum ve korkuyla uyanıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.
26, Kadın, Bekar, Çalışıyor, çok karışık, ne yapcam

Değerli arkadaşım, görmüş olduğun rüya senin düzgün karakterli bir insan olduğunu, önünde hayırlı bir yaşam olduğunu ancak yolunda giden bu şeyleri bozacak, hayatını alt üst edecek birisi veya bir şeye izin vermemen gerektiğini simgelemektedir.

İlginiz için her yazdığım rüyayı yorumladığınız için çok teşekkür ederim.Şu aralar o kadar karışık rüyalar görüyorum ki bazılarını hatırlamıyorum bile.Yorumlarınızla destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir