Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Arkadaşının Abisini Şehit Görmek

Rüyada arkadaşının abisini şehit görmek neye işarettir?

Merhabalar, 2 gün üst üste farklı rüyalar gördüm. İlk gördüğüm şöyle gerçekleşiyor; Oturduğum mahalledeki arkadaşımın abisini şehit olarak gördüm ve arkadaşımı ağlıyor olarak gördüm (abisi askerliğini çok önceden yaptı ve bitirdi)

2. gördüğüm ise şuydu; Oturduğum mahallede yakın arkadaşım ile yine oturduğum mahallede beraber gizlenerek pkk kıyafetli kişileri öldürdük (3-4 kişi). Daha sonrasında oturduğum eve girmek isterken vurulanların adamlarıymış gibi bir çocuk yaklaştı ve silahını çıkartarak 2 el ateş etti. Sol bel boşluğumdan yaraladı ve ölmedim, kan da görmedim. aralayan çocuk “son mermim kaldı” dedi ve ben ona ”ne olur dur yapma”diye söylerken uyandım ve 3-4 sn sonra sabah ezanı okunmaya başladı.

Anlamlarını gerçekten çok merak ediyorum 2-3 ayda bir rüya gören biriyim ve bu gördüklerim beni çok düşündürdü. Şimdiden ilginize teşekkürler. Gönderen Ahmet.

Rüyada arkadaşının abisini şehit görmek yorumu

Ahmet merhaba, rüya dikkatle okunup, unsurlar incelendiğinde herhangi bir mesaj vermediği ve günlük yaşamdaki gelişmelerin uykudaki yansıması olduğu görülmektedir. Rüyanın unsurları: şehit, aglamak, pkk, pkklı, çocuk, ateş etmek, mermi. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arkadaşının Abisini Şehit Görmek” için 2 yanıt

Sevgilinin şehit olduğunu görmek
Merhaba, ben bilge, 18 yaşındayım, bekarım, üniversite öğrencisiyim. Rüyamda 2 yıldır birlikte olduğum sevgilimin askerde şehit olduğunu gördüm ve ağlayarak uyandım. Kendisi de ağustosta askere gidecek. Lütfen yorumlar mısınız çok merak ediyorum.

Bilge selam, rüyanız gerçek yaşamınızda hayırlı bir haber alacağınıza ve bu haberden sonra yolunda gitmeyen bir işinin düzeleceğine, Allah katında kabul görecek işler yapacağınıza, tüm korku ve endişelerinden uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir