Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Arkadaşının Boşandığını Görmek

Rüyada Arkadaşının Boşanması Neye İşarettir?

Rüyamda lise arkadaşım Emine’yi gördüm. Kendisini uzun yıllardır görmemiştim. Rüyada bir pastahanede karşılaşıyoruz güya ben baklava almak için oraya gitmişim ve orada oturan arkadaşımı görmüşüm.

Emine ile sarılıp selamlaşıyoruz. Çok çökmüş, üzgün adeta yaşlanmış gibiydi, “ne oldu sana böyle, bir sorun mu var” dedim. O da kocası ile boşandığını, çok zor günler geçirdiğini söyledi. Ne zaman boşandınız dedim, “17 ay oldu” dedi. Bu rüya kafamı çok karıştırdı. Sabah uyandığımda arkadaşımı aradım “yok böyle bir şey, çok mutlu bir evliliğim var, Allah göstermesin” dedi. Neden böyle bir rüya gördüm? arkadaşını boşandığını görmek neye işaret olabilir? 17 sayısının özel bir anlamı olabilir mi?

Rüyada Arkadaşının Boşandığını Görmek Tabiri

Didem merhaba. Rüyada pastahane görmek iyidir ve pastaneye gitmek rüyayı gören kişinin hayatın tadını çıkarmayı iyi bildiğini ifade eder. Rüyada baklava almak kişinin potansiyel imkanlar ve yaratma yeteneğini yararlı alanlarda kullanmaya başladığını işaret eder.

Rüyada bir arkadaşın boşanması aslında boşandığını gördüğünüz kişi hakkında değil rüyayı gören hakkında bilgi verir arkadaşının boşandığını görmek rüya sahibinin bir geçiş aşamasında olduğunu ve reel yaşamda bazı alışkanlarını bırakıp yeni şeyler deneyeceğini gösterir. Lütfen bu konuda boşanmak rüya tabiri sayfasını inceleyin. Rüyanın belki de en enteresan kısmı ise onun 17 ay önce boşandığını söylemesidir ki bunun anlamı bir meseleyi değiştirmek ya da karşı karşıya kaldığınız bir durumu kontrol etmek hakkında sıkıntıya düştüğünüzü gösterir.  Ayrıca sizi farklı düşünmeye zorlayan bir tehdit olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir