Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Arkadaşının Boyunun Uzadığını Görmek

Rüyada arkadaşının boyunun uzaması neye işarettir?

Merhaba, benim şu an çok sevdiğim bir kız arkadaşım var fakat şu aralar git gellerdeyiz, biraz aramız soğuk. Rüyama geleyim, kız arkadaşımla açık olan fakat pek aydınlık olmayan bir yerde karşılaştık, full siyah giyinmişti, birbirimize sarıldık, ben onun ancak göğsünde kaldım kız arkadaşımın boyu çok uzundu, aşağıdan yukarı bakıyordum, normalde benden 10 cm kadar kısadır, hep konuştuk böyle bu şekilde de uyandım.

Yorumunuza şimdiden teşekkürler. 22, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada arkadaşının boyunun uzadığını görmek tabiri

Rüyada kız arkadaşını görmek rüya sahibinin kız arkadaşıyla uyanık yaşamında arasındaki ilişkiyi ve onun hakkında neler hissettiği konusunda ipuçları verir. Yani siz bu rüyada onunla karşılaşıyorsunuz ki bunun manası onunla karşılaşmak istiyorsunuz, onunla sarılıyorsunuz ki bu ona sarılmak istediğinizi gösterir. Onun tamamen siyah giyinmesi onu çok asil bulduğunuzu ifade eder. Buraya kadar olanlar hep normal şeylerdi ama rüyanın esas unsuru olan onu olduğundan uzun görmenizdir.

Rüyada birini olduğundan uzun görmek rüya sahibinin rüyadaki kişiyle olan ilişkisi, ortaklığı veya beraber başladıkları bir projeyi başarıyla tamamlamalarına işaret ederken bu gelişmede kaptan rolünü boyunun uzadığını gördüğünüz kişinin üstleneceğini temsil eder.

“Rüyada Arkadaşının Boyunun Uzadığını Görmek” için 3 yanıt

Boyunun minare kadar uzaması
Merhaba, annem rüyasında boyunun cami minaresi kadar uzun olduğunu görmüş ve bu şekilde gezmiş biraz. Rahmetli babamı görmüş onunla konuşmuş. Netten baktığımda çok üzüldüm, ölüm yaklaşması vs. yazıyor. bu rüya bu şekilde mi yorumlanır?

Özlem merhaba, kesinlikle ölüm yaklaşması gibi bir şey yok, olamaz da, çünkü ölümü sadece Allah bilir. Rüyada boyunun uzadığını görmek rüyayı gören insanın kişisel gelişiminin devam ettiğini, daha iyiye, daha mükemmele doğru ilerlediğini simgeler. Bu rüya öte yandan gerçek hayatta yükselme, büyüme, ilerleme veya daha fazla kazanca sahip olma işareti de olabilir. Rahmetli kocasını görmesi ve onunla konuşması yani rüyada vefat etmiş kocasını görmek sizinle birlikte yaşayan anıları, eski zamanları geri almak, tekrar yaşamak özlemlerini ifade eder.

Merhaba, ruyamda annemin boyu kisaydi. Cok korktum yorumlarda ölüm vs deniliyor. Cuma gunu gorunce iyice korktum. Annemin boyu kisaydi ama ruyamdaki yuz de sanirim annem degildi. Sonra boyunun kisa oldugunu fark ettim falan, normal boyuna dondu diye hatirliyorum ama tam da emin degilim, bu ne demek sizce?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir