Rüyada Arkadaşının Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada arkadaşının hamile kaldığını görmek neye işarettir?

Rüyamda eski kız arkadaşımla onların evindeyiz. (Kız arkadaşım birkaç ay önce benden ayrılıp başkasıyla görüşmeye başladı.) Onların evi sanıyorum ama gerçekte orası değil. Evde ben o ve annesi var. Kız arkadaşım 2 haftalık hamileymiş. (Diğer sevgilisinden diye düşünüyorum)

Annesinin haberi yok. O doğurmaya kararlı. Ben vazgeçirmeye çalışıyorum. O ve ben kıpkırmızı büyük birer elma yiyoruz. Onun düşüncesini bilmiyorum ama benim tadı damağımda kalıyor. Sonra annesi yatıyor. Ben kapının gözünden dışarı bakıyorum.3 kişi görüyorum. İkisinin görüntüsü kayboluyor sonra. 1 kişi kalıyor. Akrabaları haber vermeden gelmiş orada sabahlayacaklar diye düşünüyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada arkadaşının hamile kaldığını görmek neye yorulur?

Mutlu merhaba. Rüyada eski kız arkadaşı görmek özgürlük duygularını, baskı yaşanmayan bir ilişki yaşamak arzunuzu gösterir. Bu rüyalar güncel (veya ev hayatı) sorumluluklar ve yüklerde uzaklaşıp, duygusallığın olmadığı bir zamana dönmek isteğini temsil eder.

Rüyada eski kız arkadaşın hamile kaldığını görmek onun kimden hamile kaldığı ile ilgili olmakla birlikte genel anlamda sizin hakkınızda bilgi verir ve önünüzde yepyeni bir başlangıç yapacağınız bir durum olduğunu simgeler. Bu yeni bir ilişki, yeni bir başlangıç, yeni bir iş konusunda olabilir. Bu durum hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada elma görmek, hayallerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Rüyada elma yemek, elma yediğini görmek, şanslı bir dönemde olduğunuzu temsil eder.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Yorum yapılmış.

  1. Erdinc dedi ki:

    Rüyada sevgilinin gebe kaldığını görmek
    Merhaba, 18 yasindayim ogrenci ve bekarim, sevdigimden sakladigim bir sir konusunda endiseli idim o gece. Rüyamda ben ve sevgilim ile bir sokak sonunda duruyoruz, bakiyorum ki sevgilim 7 8 aylik gebe, karnı bayağı sismis, ben endiseleniyorum nikah falan yok aile haberi yok diye. Sonra bir kadin geliyor elini karnana koyuyor, elimizde yuzuk yok diye elimi ben saklarken “Allah sizi her daim beraber etsin mutlu etsin” tarzinda hayir duasi ediyor, tabirini bulamadim, yardimci olur musunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*