Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşının Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada arkadaşının kavga ettiğini görmek neye işarettir?

Adım Gonca, öğrenciyim. Rüyayı görürken çok korktum normalde böyle bir rüyadan korkmazdım ama uyandığımda gerçek anlamda elim ayağım titriyordu ve gerçek olmadığına şükürler ettim. Ailemle yaşadığım evde annem, babam, ablam, benden başka kimseyi görmedim. Ama evde en yakın kız arkadaşım vardı. Odamdaydı. Odama bir girdim ki daha önceden benden hoşlanan çocuk ve en yakın kız arkadaşım kavga ediyorlardı, şok oldum.

Erkek olanı çektim attım kızın üstünden. “Defol git buradan, bana da bir daha asla mesaj atma” dedim. Kız arkadaşımın yakasından tuttum. “Sen bunu bir yıllık sevgiline nasıl yaparsın, bunu yaparken kendinden hiç mi utanmadın” diyerek birkaç kez kıza tokat atıyorum. Arkadaşım da “sana iyilik yaramıyor, ben senin yüzünden onunla kavga ediyordum, neden Gonca’yı yarı yolda bıraktın diye hesap soruyordum” diyerek çıkıyor odamdan.

Ben bir öfke patlaması yaşıyorum. Onun bunu yaptığına inanamıyorum. Daha sonra kız arkadaşım salona geçip oturuyor. Eskiden hoşlandığım erkekse dışarıda kız arkadaşımı bekliyor, yanında da ikizi. İkizine sesleniyorum. “Kardeşin nerede ?” Arkamda beliriyor. Kız arkadaşım için endişelendiğini görüyorum. Ona bir şey yapacağımdan korkuyor. Yakasına yapışıyorum. “Buradan gideceksin hemen” diyerek. Elimde de ona zarar verecek bir şey var. Büyük kocaman soyulmuş bir patates. Ona bununla vuruyorum. Patates parçalanıyor. O da yere düşüyor.

Sonra ikiziyle birlikte evimin sol çaprazındaki eve giriyorlar aceleyle. O evde akrabaları yaşıyormuş. Sonra parçalanmış patatesi toplayıp kendi evime giriyorum. Kız kardeşim öğrenmiş, bana bakıyor. O elindeki ne gibisinden, bende parçalanmış patatesi göstererek ona vurduğumu söylüyorum. Bu olay çok büyümüş ve nasıl olduysa hemen duyulmuş.

Benim folklor ekibinden arkadaşlarım, polis dışarıdaydı. Bir anda hepsi evime girdiler. Kız arkadaşımın üstüne gidiyorlardı. Hepsi de resmi giyinmişti. Erkekler siyah uzun gömlek siyah pantolon, kızlar da siyah elbiseler giyiyorlardı. Ama içlerinden sadece bir kişi dikkatimi çekmişti. Ve o özellikle siyah uzun gömlek, beyaz parlak bir kravat, siyah kumaş pantolon ve siyah ayakkabılar giymişti. Saçları da özenle yapılmıştı. Hepsi kız arkadaşımın etrafında yuvarlak oluşturmuşlardı. Bende artık yorulmuştum ve onlara “hadi arkadaşlar yeter, bu kadar gitmeyin artık üstüne” deyip gönderdim onları evimden.

Sonra kız arkadaşıma bana her şeyi anlatıyorsun hemen! derken bir yandan da odama giriyorum. Kız arkadaşım salondan bana “kızım gerçekten biz sadece sohbet ediyor, medeni bir şekilde konuşuyorduk, her şey bir anda oldu” diyordu. Kız arkadaşım ilk kez bir kavgaya giriyordu ve bu yüzden dudağının kenarından kanlar akmıştı. Yatağım hep kan olmuştu ve çok kötü kokuyordu. Çöpe baktım peçetelere silinmiş kanlar vardı. O daha da çirkin kokuyordu. Daha fazla dayanamadım ve yatağımın altında bir poşet buldum. Ona kusmaya başlamıştım. Bitmek bilmiyordu her seferinde daha çok kusuyordum. Ama gerçekteki gibi boğazım yanmıyordu. Aslında öğürmeye çalışıyordum fakat bu olmadan kusuyordum. Artık poşet taşmıştı ve kirlenen yerin nasıl temizleneceğini düşünüyordum. Tuvalete kusmak için odamdan kalkarken uyandım. Ayrıca bu rüyayı bu gece saat 3.30’da gördüm. Rüyam bu kadar. Lütfen yorumlar mısınız ? Teşekkür ederim.

Rüyada arkadaşının ilişkiye girdiğini görmek neye yorulur

Gonca Merhaba, Bu gerçekten değerli ve anlamlı rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüya, kendini tanıma konusunda önemli sorulara sahip olduğunu veya şu andaki yaşamında mutlu olmayan, derin şüpheler içeren bir hayatın olduğunu, bu durumdan yorulduğunu simgelemektedir. Böylesi rüyalar zararsız rüya olup, günlük hayatta ifade edilemeyen söz veya davranışların uykudaki yansımasıdır. Rüyada kavga eden birilerini görmek çevrenizdeki kişilerden kaynaklanan bir gerginlik, dedikodu ya da üzüntünün sizi de olumsuz etkilediğini simgeler. Kavga edenler tanıdığınız kişiler ise onlarla bir anlam bağı kurulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir