Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Arkadaşının Kucağına Oturduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının kucağına oturmak ne demektir?

Rüyamda bir arkadaşımı gördüm, dershaneden yorgun çıkmıştık. Seyahat ediyorduk, otobüs doluydu ve bir yere oturdum, o an arkadaşımın kucağına oturduğumu fark ettim ve nedense kalkamadım, önümde de çok insan vardı, bir yere tutunuyordum ve ona rahatsızlık veririm diye çektim, bir süre sonra beni taşımış olduğunu hissettim, beni düşmemem için taşıyor gibiydi ve temas halindeydik, onun eline de değiyordum, sırtıma dokunuyordu ve asıl tuhaf olan benim bundan rahatsız olmuş olmamamdı ve hoşuma gidiyordu, onunda hoşuna gidiyordu. Yaşama ihtimalim olmadığı için ayrıca anlamını merak ettim, bunun manası nedir?

ad:1818
yaş :19
cinsiyet:kadın
medeni durum bekar
ruh hali:karışık

Rüyada arkadaşının kucağına oturduğunu görmek tabiri

Merhaba, bu rüyayı gönderdiğiniz ve medeni cesaretiniz için teşekkür ederim. Nedense insanlar bu tür rüyaları merak etmelerine rağmen yazmaktan çekiniyorlar, bilmediği, tanımadığı insanların bunları okumasından sanki psikolojik olarak rahatsızlık duyuyorlar. halbuki rüyalar uçsuz bucaksız bir evren gibi değişik konulara sahip ve çoğu zaman hayal sınırlarının ötesinde şeyler görülebilmektedir.

Rüyanız gerçek hayatınızda bir takım yorgunluk ve yaşamın karmaşası karşısında kendini güvende hissetmediğinizi ve bir güven arayışı içinde olduğunuzu göstermektedir. Çünkü rüyada birinin kucağına oturmak kimi zor durumlardan sonra istikrar ve güvenlik bulacaksınız anlamına gelir. Bakınız birisinin kucağa oturduğunu görmek rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Arkadaşının Kucağına Oturduğunu Görmek” için 2 yanıt

Teşekkür ediyorum, bu siteyi de oldukça beğeniyorum, gösterdiğiniz ilgi çok memnun edici, gerçekten güzel bir site. Beni dikkate aldığınız için asıl ben teşekkür ederim.

Akşam vakti dışardan oluyorum arkadaşımla yürüyoruz sonra nedense çarşıda bir telefonuna giriyoruz orda beni kucağına alıyor arka tarafa geçiyoruz bilgisayarlar var oturduk beni indirmedi oyuna başladı napiyorsun cano sen dedim oyun oynuyorum dei güldük sonra içeri gittik tekrar nereye dedim cüzdanımı alacağım dedi içeri geldik abi benim cüzdanımı bi veririmisin dedi o da verdi sonra ordan çıktık kucağından indim elini tuttum gidiyorduk ki bi mağazaya girdi bir sürü aşağıya yukarıya inen çıkan merdivenler vardı aşağıya indik baktık yoktu sorduk ordan bi teyze bize uzun havuz şortu getirdi yok teyze vurdu değil dedim ben çıkarken teyzenin biri de orda pınar pijamalara bakıyordu bende dedim teyze çok güzel olmuş o sana dedim sonra kafama uzatıp fiyatına baktım 20tl yazıyordu ooo uygunmusta dedim sonra yukarı çıktık arkadaşımın elini tuttum gel bide şu tarafa bakalım dedim o tarafa doğru iyice gittikten sonra ilerisini tabak tava zuccaciye olduğunu fark ettik ve o elimi çekiştirip döndük ilerde bi kızla bi adam bize doğru geliyordu arkadaşımın arkadaşiymis arkadaşım bravo Merve çok güzel dükkan ama içinde iç çamaşırları yok dedi sonra biz giderken kız ama burası çok pahalı yeni yeni diye bağırdı biz çıktık yürüyorduk arada böyle belimden tutup kaldırıp indiriyordu gülüyordun falan gittiğimiz yolun ablaların evinin yolunu olduğunu söyledim yukarıdan gidelim şimdi görmesinler beni annelerle falan papaz olmayım dedim ben ona o da bana olur ama orda zincirleri bağlı olmayan köpekler var dedi el ele iki sokak yukarı çıktık döndük sokağa az yürüdük köpeğin biri önümüzden geçti yukarı doğru baktık biri de koşuyordu sonra elimi birikti koşmaya başladı sonra yüksek duyarlı bi bahçeye atladı gelen köpeklerde o bahçeye atlıyordu sonra 3 köpek vardı hepsi atladı oda can havliyle ordan çıktı biz tam giderken köpekler duvara çıkıyorlar geçemiyordukkkk sonra içerken yaşlı bi teyze çıktı bende teyze neler köpeklerine şöyle geçelim buz burdan diye yalvardım teyze köpeklerine el sallayın olum misafirlere deyince köpekler bize el salladı biz de kaçtık sonra uyandım (arkadaşım erkek geçen yıl tanıştık aynı dershanedeydikkk ve sevdiğim de bir arkadaşım)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir