Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmek

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmek neye işarettir?

Çok teşekkür ederim, bir önceki yorumunuzu gördüm gerçekten çok güzel rüya analiz ediyorsunuz.
Bu rüyamda bir kız arkadaşımın nişanında idim (ayrı şehirlerde oturuyoruz ),kırmızı nişan kıyafetiyle dans ediyordu, başının kapalı olduğunu gördüm (normalde açıktır ) şalının rengi lacivert ve ipekti. Sonra açık havada konsere gittim, çimenler üzerinde ayaktaydık yorumlamanızı rica ederim, bu neye işaret eder? Teşekkürler.

Takma isim : eylül
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : memur
Ruh haliniz : Yorgun-Umutsuz

Rüyada arkadaşının nişanlanması neye yorumlanır?

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmek
Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmek

Merhaba, öncelikle düşünceleriniz için teşekkür ederim. Rüyanızda kız arkadaşınızın nişanlandığını görmeniz, çok mutlu ve daha huzurlu olacağınız bir yaşam döneminde olduğunuzu gösterirken konsere gitmeniz ise ilişkinizde veya sosyal hayatınızda uyuma işaret etmekte, uyumlu bir yapıya sahip olduğunuzu göstermektedir. Rüyanızda ki detaylara da dikkat etmek gerekirse bunlar sizin için önemli anlam taşıyabilir. örneğin kırmızı nişan kıyafeti görmeniz gerçek hayatınızda çevreniz tarafından nasıl algılandığınız yönünde sizi heyecanlandıracak gelişmelere işaret etmektedir. Bu tarzınızda değişilik yapmak ya da kendini daha iyi ifade etmekten kaynaklanabilir. Sonuçta etrafınızdaki kişilerin sizi daha farklı algılamaya başlayacağını ve bunun sizi mutlu edeceğine işaret etmektedir.

Arkadaşının dans ettiğini görmüş olman ise yine iyiye işaret olup,  iyiye yorulur. Mutluluk simgesi olup isteklerinin gerçek olacağı anlamlarını temsil eder. Nişan yapan arkadaşında lacivert ipekten şal görmen ise reel hayatında güzel bir değişim olduğunu ve zihnin ile vücudun arasındaki dengesizliğin bittiğini, bununda tüm yaşamını olumlu etkilemeye başladığını göstermektedir.

“Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmek” için 2 yanıt

Arkadaşım rüyasında beni görmüş nişanlanıyormuşum, “uzun boylu esmer biriydi, davetiye getiriyordunuz” dedi ne anlama geliyor acaba? 19, Kadın, Boşanmış, Çalışmıyor

Sevgi selam, rüyaları görene göre yorumlamak genel kuraldır ancak bazı durumlarda görülen hakkında da bilgi verebilir. Bu durumda arkadaşının rüyası “rüyada arkadaşının nişanlandiğini görmek” anlamı taşır ve aslında rüyayı gören arkadaşınızın gerçek hayatta mutlu ve şanslı bir yaşam döneminde olduğunu gösterip, bunun tadını çıkarmasını tavsiye etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir