Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Görmek

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek neye işaret eder?

Efendim ben çok etkilendiğim bu rüyama yorum yapmanızı istiyorum. Rüyamda evde anne babamla oturuyorum dışarıda kıyamet kopuyor, çok şiddetli yağmur yağıyor ve deniz her şeyi yutuyor. Sonra erkek arkadaşım telefonla beni arıyor, aynı anda en yakın arkadaşımda beni arıyor ama ben erkek arkadaşımla konuşuyorum, bu arada yakın arkadaşım konuşamadan ölüyor, erkek arkadaşımda konuşurken konuşma kesiliyor onunda öldüğünü anlıyorum.

Bu durumu annem ve babama anlatarak ağlıyorum. Sonra koyunlarımıza dönerek sakın dışarı çıkmayın dışarıda kıyamet kopuyor diyorum ve onlarda beni anlıyor. Rüyamdan uyandığımda gerçekten ağlamış olduğumu gördüm çok etkilendim bu rüyadan,  rüyada arkadaşının öldüğünü görmek ne demek? yorum yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler. Gönderen Oğuz.

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Oğuz Merhaba, kullandığın güzel Türkçe için çok teşekkür ediyorum. Böyle düzgün cümleler görünce huzur buluyoruz. Rüyanın iki ana unsuru var kıyamet kopması ve arkadaş ölümü.

Rüyada kıyameti görmek , kıyamet gününü, dünyanın sonunu görmek hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret eder. Arkadaşı ölü görmek uzun ömürlü olunacağına işarettir.

Rüyada hayvanlarla konuşmak akil ve zeka sahibi olmayı ifade eder. Rüyada konuşan hayvanın başka bir yorumu ise başarmak istediğiniz herhangi bir konuda gerekli potansiyele sahip olduğunuzu gösterir.

Sonuç olarak gördüğün rüyanın ana teması olan rüyada arkadaşının öldüğünü görmek ise  şu anda kimi sıkıntıların olduğunu ancak bunları birer birer aşacağını çünkü bu sorunları güce sahip olduğunu simgelerken sağlık, uzun bir ömre sahip olacağını ifade etmektedir. Rüyanın unsurları: kıyamet kopması, arkadaş ölümü, şiddetli yağmur, koyunlarla konuşmak

“Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Görmek” için 7 yanıt

Rüyada sevdiği çocuğun ölüm haberini almak
Rüyamda sevdiğim çocuğun önce ölüm haberini aldım, sonra yüzü görünmeyen 2 ceset gördüm, biri sevdiğim çocuğa benziyordu, ağlamaya başladım ama okuldan bir arkadaş ölmediğini söyledi ona sarıldım kafamı öptü, sonra sevdiğim çocuk karşımdaydı, ona gülüp yanından gittim, ne anlama geliyor?

Rüyada ölmüş arkadaşını görmek ve sarılmak
23.01.2013 de 15 yaşında ölen arkadaşım yani kardeşim diyorum. Rüyamda çekildiğimiz fotoğraftaki kıyafetleriyle yolda yürürken yanıma geliyor, elimi tutuyor ve sarılarak gidiyoruz ama ölü olduğunu biliyorum. Ve bir süre sonra bana “annnemin yanına gidicem şimdi, sizi çok özledim, kendine iyi bak” diyor. Bu ne anlama geliyor ?

Rüyada ölen arkadaşı görmek
Rüyamda ölmüş bir arkadaşımı gördüm, arkadaşımın eşi hamileydi ve bir çocukları oldu. Çocuğu babasına yani ölmüş arkadaşıma götürdüm, rahmetli arkadaşım “ona iyi bak” dedi, eşi ise yatıyordu. Bunun manası ne olabilir?

Rüyada Rus ruleti oynamak
İyi günler. Rüyamda 3 kişi Rus ruleti oynuyoruz. Biri çok yakın arkadaşım, diğeri bir şarkıcı. İlk olarak şarkıcı ölüyor. Bir kaç kez silah bana geldikten sonra elime silahı aldığımda dua okumaya başlıyorum ve tetiğe bastığımda silah patlıyor ölüyorum. Ruhum bedenimden çıkınca kendi ölü bedenimi görüyorum. Sonrasında ruhumla oyundaki yakın arkadaşım konuşuyor. Ailem ile benim aramda iletişim kuruyor, sonra uyanıyorum. Rüyamın anlamını çok merak ettim, teşekkürler.

Rüyada arkadaşının şişlenerek öldüğünü görmek ve ağlamak
Ben ve arkadaşım paten sürüyorduk, saat gece 2 idi,. arkadaşım sarhoş kadını kızdırdı. Kadın şiş koydu. arkadaşımı şişledi, bıçakladı. Ben kaçtım, çok korktum, arkadaşım ölmüştü bunun için çok ağladım. Bahtımın annesini aradım cevap vermedi, bir daha aradım yine cevap vermedi. Koştum arkadaşımın yanına ölmüştü, inanamadım. Onu çok seviyordum buna inanamadım. Arkadaşım Esra yanıma geldi, kadın karsımıza çıktı. Kaçtık ama çok geçti Esra’yı da aldı ve onuda öldürdü, o anda uyandım, çok korktum. Arkadaşlarımı aradım, gördüğüm rüyayı ona da anlattım, içim biraz rahatlamıştı. Çünkü onların sesini duymuştum. Bu neye işaret eder? rüyada arkadaşını ölü görmek ne demektir?

Rüyada arkadaşın ölüm haberini almak ve ağlamak
Rüyamda en yakın arkadaşlarımdan birinin ölüm haberini alıp ağlıyordum ve uyandığımda gerçekten sayıklıyordum bu rüyanın anlamı nedir? çok teşekkürler

Rüyada arkadaşının bir yere sıkışarak öldüğünü görmek
Rüyamda bir arkadaşımın bir yere sıkışarak öldüğünü gördüm. Daha doğrusu başka bir arkadaşım gelip bana söylüyordu. Ölen arkadaşımı gördüğünü ve yüzünün param parça olduğunu söylüyordu. Uyandığımda gerçekten ağlamışım ve bu rüyadan çok etkilendim. Anlamı nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir