Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşının Ölmüş Babasını Görmek

Rüyada arkadaşının ölmüş babasını görmek ne demektir?

Bu rüyamı geçen hafta görmüştüm. Yakın bir arkadaşımın babası geçen sene vefat etti. Rüyamda onların arabasındayız. Babası arabayı kullanıyor, annesi var, arkada da arkadaşım ve ben varız. Birisi bizi sollamaya çalışıyor, sonra o geçiyor, biz bir nehrin üstünden geçerken nehre uçuyoruz ama kaza gibi değil. Nehir turkuaz rengi gibi çok güzel. İçinde çeşit çeşit rengarenk balıklar var ve biz yüzüyoruz.

Bir sonraki gün rüyamda arkadaşıma bu rüyamı anlatıyorum. O da bana nehrin yeşil olup olmadığını soruyor. Sanki yeşil daha iyiymiş gibi ima ediyor. “ama olsun mavi de çok güzelmiş” diyor.

Rüyada arkadaşının ölmüş babasını görmek yorumu

Rüyada ölmüş birini / birilerini görmek en sık görülen rüyalar arasındadır ve dikkatle analiz edilmelidir. Rüyada ölü esas olarak 2 ana mesaj verir;
Birincisi gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjini sizi etkilediğini işaret edebilir

İkincisi ise özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini veya sevdiğinizin birinin iyi haberlerini almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Bakınız ölü rüya tabiri sayafsı.

Rüyadaki diğer unsurlar hep olumlu şeyler söylediği için rüyanızın ikinci maddede anlatılan mesajları verdiği söylenebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arkadaşının Ölmüş Babasını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşının rahmetli babasını görmek
Rüyamda yaklaşık iki ay önce ölen arkadaşımın babasını gördüm, ölüsünü bizim eve getirmiş, “oğluma sünnet yapıyorum bugün ne olur sizde dursun yarın cenazeyi kaldırıcam” dedi, battaniyeye sarılı yatak odamda yatıyordu, daha sonra yeğenimin yanında yatıyordu.
Yeğenim uyanmadan ölüyü yataktan çıkarmak istiyordum ama korkuyordum, battaniye açıldı ölünün sararmış, çürüyor olduğunu gördüm, arkadaşıma ulaştım, “baban 7-8 gün olmuş öleli, günah, toprağa hemen kavuşsun, senin işin varsa ben kaldırırım cenazeyi, rahata erdirelim” diyordum.
Arkadaşım cenazeyi kardeşiyle birlikte kaldıracaktı, annem ve ablamın ölüyü temizleyip tekrar battaniyeye sarıp yataktan düşmesin diye düzelttiklerini gördüm, evden çıktım yanımda birileri vardı çimenli topraklı bir tümseğe tırmandım, dere kenarına geldim su yeşilimsi bulanıktı, “bu suya girmem” dedim uzaklaşırken bataklığı ayaklarım girdi, yanımdaki kişinin elinden tutup asıldım, onuda kendimi de hızla çıkardım ve bir çığlık sesiyle uyandım yorumlarsanız sevinirim.

Güler merhaba,
Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur.
Rüyada akarsu, dere görmek çabalarınız sonucunda başarılı olacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir