Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşıyla Alışveriş Yapmak

Rüyada arkadaşıyla alışveriş yapmak neye işaret eder?

Merhaba. Rüyamda erkek arkadaşımla alışveriş yapıyorduk, karşımda annemi görünce “Sen buradan devam et, ben annemle konuşayım sonra buluşuruz.” dedim. O da benden kalem isteyen sokaktaki herhangi biri gibi yaptı. Annemin yanına gittim, kardeşimle şakalaştık koşmaya başladım daha sonra kendimi tanımadığım insanlarla dolu bir kamyonun içinde buldum, toprak yolda ilerliyorduk ters yönde olduğumuzu anlayınca geri döndük. Biraz ilerledikten sonra bir grup aracımıza saldırdı, biz 2 kişiyi ezdik ama bir anda kamyon yan döndü.

Gözümü açtığımda babaannemin evindeydim, elimde telefon deli gibi erkek arkadaşımı arıyordum ona bir şey oldu mu diye çok korkmuştum, sonra telefon açıldı ses annemin sesiydi, korkudan ölecektim sanki. Daha sonra erkek arkadaşımı aramaya çıkmaya karar verdim. Telefonla aramaya devam ediyordum ve telefon açıldı “Buradayım.” dedi arkama baktım ve oradaydı koşarak boynuna sarıldım ve ağlamaya başladım. O sırıtıyordu. “Bir şeyim” yok dedi ama bacağı yaralıydı. Sonunda eve çıktık.

Ayrıca eklemek istiyorum rüya boyunca erkek arkadaşımın yüzünü görmedim, adını söyledim, ellerini gördüm, onun telefonunu gördüm ama yüzü yoktu. Acaba ne anlama geliyor? Yorumlarsanız çok sevinirim. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli.

Rüyada arkadaşıyla alışveriş yapmak neye yorulur?

Rüyada erkek arkadaşını görmekonunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Siz rüyada onunla alışveriştesiniz bu reel hayatınızda onunla ilişkinizde bir çok arayış içinde olduğunuzu ya da ne istediğinizden emin olmadığınızı, hayatınızı planlamadan tehlikeli bir şekilde olayların akışına göre yaşamınızı yönlendiğini işaret etmektedir. Annenizle karşılaşmanız bu tehlikeli gidişinizi annenizin önleyeceğini, onun desteğiyle doğru yolu bulacağınızı gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar üzülmek ve kaygılanmak anlamına gelir. Yaptığınız ya da yapacağınız kimi şeylerden kaygı duyduğunuzu veya duyacağınızı temsil ederken tüm rüyanızda olduğu gibi burada da aileniz sizin için güvenli liman olacak ve onların desteğiyle bu sıkıntıları aşacaksınız şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Arkadaşıyla Alışveriş Yapmak” için 2 yanıt

Rüyamda bir alisveris merkezinden cikmis halimi gördüm. Cok mutsuz suratim asik yerlere bakip cikiyordum. Siyah uzun cizme giymişim, çok güzel uzun bacaklarim varmış. Ve bir mini Pantolon üstümde. 18, Kadın, Birlikte yaşıyor, Çalışmıyor

Tuğba selam,
Rüyada alışveriş merkezi görmek içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunuzu ancak bundan kurtulmak istediğinizi ifade eder.
Rüyada mutsuz olmak, mutsuz olduğunu görmek gerçek hayatta hayal kırıklıklarından ders çıkarıp, onlardan bir şeyler öğrenmek ve mutlu olmanın yollarını bulmak gerektiğini gösterir.
Kendi bacaklarını görmek, Ayağa kalkma ve tekrar kontrolü ele geçirmeye işarettir. Aynı zamanda, Güven kazanmak, İlerleme ve Yaşam arasında gezinmek, Yeteneklerinizin farkında olmak anlamına gelir. Rüyada bacaklarının güzel olduğunu görmek, Uyanık hayatında kendini daha iyi tanımaya başladığını ve bunun kendine güvenmek konusunda olumlu etkiler göstermeye başladığını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir