Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşla Buluşmak

Rüyada arkadaşla buluşmak neye çıkar?

Merhaba, gerçek hayatta da olduğu gibi erkek arkadaşımla aynı gerçek hayattaymış gibi buluşuyoruz. Ona sarılmak elini tutmak istiyorum fakat o mesafeli ve uzak duruyor, sanki hiçbir şey değişmedi değişmeyecek der gibi, bu davranışıyla mesaj vermeye çalışıyor gibi. Bir süre yürüyoruz ve şehirdeyiz fakat geldiğimiz yer köyümüzde ki bir çimenlik ve biz yoldayız yolun evet aşağısında iki erkek ağabeyim üzerime doğru süslenmiş şekil verilmiş balonlar bırakıyor ve balonlar bana doğru geliyor, balonların hepsi kırmızı.

Anlıyorum ki erkek arkadaşım bana sürpriz yapmış ve evlenme teklif ediyor, sürprizine abimleri de ortak ediyor, ben şüphelenmeyeyim diye de o yüzden öyle soğuk duruyor. Evlenme teklifini kabul ediyorum. Ve büyük ağabeyim bana biz istemesek onay vermesek dahi sen kalbinin sesini dinle ve sevdiğin adamı bırakma diyor ve ekliyor “onun sana evlenme teklifi etmesinde bizim parmağımız yok onun isteğiydi”.

Rüyada arkadaşla buluşmak tabiri

Aslı merhaba, bana göre bu bir iyileştirici rüyaya benziyor. İyileştirici rüyalar insan beyninin, kişinin kendini iyi hissetmesi için olmasını istediği şeylerin gerçekleştiğini anlatan rüyalardır. Yani kişinin beyni bir senaryo içinde kişinin arzularının gerçekleştiğini anlatır ve bunu gören kişi kendini iyi hisseder. Bazı insanlar bilerek veya bilmeden bu konuda beyninin geliştirmekte ve beynine verdiği emirle bu tür rüyalar görmektedir (gerçek hayatta düş kurmaya benzer). Bu rüyanın bir mesaj verdiği kabul edilirse;

Rüyada erkek arkadaşıyla buluştuğunu görmek veya erkek arkadaşıyla beraber yürümek, onunla gezmek, dolaşmak, eğlenmek, el ele tutuşmak rüya sahibinin uyanık hayatında erkek arkadaşıyla ilişkisinde bazı pürüzler olduğunu fakat tüm bunlara karşın bu ilişkinin devam etmesini istediğini gösterir. Bakınız rüyada erkek arkadaşı görmek analizi.
Rüyada balon görmek güzel bir rüya değildir ve rüyayı görenin vaktini boş ve gereksiz işlerle harcadığını gösterir. Balonların kırmızı olması ayrı bir öneme sahiptir ve tehlike işaret etmektedir, yani gereksiz şeylerle vakit kaybetmenin sizin için bazı tehlikelere yol açacağını anlatmaktadır. Öte yandan rüyada evlenme teklifi almak konusunda rüyada evlilik sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Arkadaşla Buluşmak” için 2 yanıt

20 yaşındayım, bekarım, güvenlik görevlisiyim, genelde neşeli biriyimdir. Rüyamda yakın arkadaşım ile Eminönü tarzı denizi olan bir yerdeyim, birileri ile buluşacağız, buluşma yerine gidiyoruz 2 kız bizi bekliyor, biri sarışın biri beyaz tenli siyah saçlı. Arkadaşım sarışın kız ile oturuyor konuşuyor bende oturuyorum başıma öteki kız geliyor ona merhaba diyorum bana gülümseyerek etrafında bir tam tur atıyor bende gülüp neden etrafında bir tur attın diyorum bana iyi biri misin ona baktım diyor soruyorum iyi biri miyim diye bana evet diyor sonra hadi kalkın gezelim diyorum beraber geziyoruz sonra ezan sesine uyandım Evet rüyamın yanıtını alırsam paylaşırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir