Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşlarla Yolculuk

Rüyada arkadaşlarla yolculuk neye işarettir?

Arabada arkadaşlarımla birlikte yolculuk yapıyorduk. Yol çok uzun ve dümdüzdü, sağ tarafımız hep dağ yüksek, yüksek dağlar vardı. Dağları izliyorduk ve aniden dolu , buz gibi şeyler yağmaya başladı arabamıza hızla çarpıyordu ama hiç korkmadık ve zararda vermediler.

Sonra havuzda yüzüyordum ama havuz akarsu gibiydi ve tertemizdi. Su bana çok huzur veriyordu. Başımı gökyüzüne doğru kaldırdım ve uçan bir adam gördüm adamın kanatları vardı ama kanatları uçak kanadıydı. Beni de uçurmak için aşağıya geldi ama bana çarptı. beni yakaladı ve havalandık. Birden beni bıraktı ve tekrar suya düştüm. Yorum getirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Gönderen der-en.

Rüyada arkadaşlarla yolculuk neye yorulur?

Gördüğünüz rüya içinde bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, yaşamınıza renk katacak, yenilikler getirecek yeni şeyler yapmak, seyahat veya bir değişiklik yapmak istediğinizi ancak kimi sebeplerle buna adım atmaktan çekindiğinizi, endişe ettiğinizi ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arkadaşlarla Yolculuk” için 2 yanıt

rüyamda 4 arkadaşımla bir yolcu otobüsünün en arkasındaki 4 koltukta yolculuk yapıyorduk. sonra bir ara sol tarafımızda bir cam olduğunu fark ettik. bir arkadaşım ve camdan dışarı çıktık. sonra içeri girmeye çalıştık. arkadaşım hemen girdi. ben biraz zorlansam da girmeyi başardım. sonra bir arkadaşımızı aradık. onun bulunduğu yere geldiğimizi ve kendisini o camdan içeri alacağımızı söyledik. ancak o kabul etmedi. biz yolumuza devam ettik. ne demek oluyor bu rüya?

admin. rüyamda küs olduğum 4 arkadasimla Beraber yurt Dışı gezisine çıkıyorduk. bir sure pek samimi olmadık ama sonra barışmıs gibi eski halimize döndük. Yorumlamanızı bekliyorum saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir