Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Arkası Açık Elbise Giymek

Rüyada arkası açık elbise giydiğini görmek neye delalet eder?

Ben 37 yaşında, evli bir bayanım. Arkadaşım rüyasında beni görmüş ve beni aradı. Rüyasında ben kırmızı bir elbise giymişim. Şimdi biraz yazmakta utanıyorum ama elbisenin arkası açıkmış ve ayıp yerlerimi görmüş. Acaba bu ne demek ?

Rüyada arkası açık elbise giymek neye yorumlanır?

Arkadaşınızın rüyası gerçekten çok ilginç. Ancak dikkat edilmesi gereken şey, rüyalar görene göre yorumlanır. Nadir olarak görülen kişi hakkında da mesaj verebilir.

Arkadaşınızın rüyası onun gerçek yaşamında çevresiyle olan iletişiminde, aşırı yoğun duygulara sahip olduğunu, büyük bir tutku veya hassasiyetle başladığı ilişki veya arkadaşlıkta karşınızdakinden de aynı şeyi beklediğini, bulamadığı zaman hayal kırıklığı veya şaşkınlık yaşadığını göstermektedir.

Daha açık anlatımla, yaptığı şeyleri veya davranışları karşındaki veya yanındakininde yapmasını beklemektedir. Bu arada onun gördüğü rüya, kendisi için tutkularına esir olmamasını, duygularını kontrol etmeyi öğrenmesi gerektiğini tavsiye etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyafet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Arkası Açık Elbise Giymek” için 3 yanıt

Rüyada eşinin sırtı açık elbise giydiğini görmek
Çok karışık bir rüya gördüm ve rüya uzundu sadece hatırladığım, eşimle birlikte bir yerde oturuyoruz, ben normal günlük elbiseliyim onun üzerinde önden kapalı bir elbise arka taraftan da bele kadar açık bir dekolteli elbise giyiyor. Ben elimle bel kısmına doğru dokunuyorum. Sonra ona diyorum “ben geleceğim”, oda bana “çabuk gel, bekliyorum” diyor. Rüya böyle bitiyor.
34, Erkek, Birlikte yaşıyor, Çalışmıyor, korku, mutlu, endişe, düşünce

Rüyada dekolte elbise görmek veya giymek etrafınızla olan iletişimde aşırı yoğun duygulara sahip olduğunuzu, büyük bir tutku veya hassasiyetle başladığı ilişki veya arkadaşlıkta karşınızdakinden de aynı şeyi beklediğini, bulamadığı zaman hayal kırıklığı veya şaşkınlık yaşadığını gösterir.

Sevdiğim bir ablam beni rüyasında sırtı açık elbise giyerken görmüş ve kızdığını söyledi, ne anlama geliyor öğrenebilirsiniz bilinemiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir