Rüyada Arkeolog Görmek

Rüyada arkeolog görmek neye işarettir?

İki gün önce kurban bayramı gecesinde bir rüya gördüm, hayırlara işaret inşallah. Liseden bir arkadaşımı gördüm, üniversiteyi bitirmiş arkeolog olmuş, sarıldık, ayak üstü konuştuk, sonra onu bizim eve davet ettim “hem bizimkilerle bayramlaşırsın hem de beraber yemek yeriz, laflarız” dedim. Arkadaşım kabul etti ve bizim eve gittik. Bizimkilerle tanıştırdım, babam ve annem arkadaşımı çok sevdiler, hele hele arkadaşım mesleğini çok sevdiğini, çocukluktan beri arkeolog olmayı çok istediğini ve bunu başardığı için çok mutlu olduğunu söyledikçe bizimkiler bana laf sokmak için fırsat buldular ve yemek boyunca beni iğneleyici laflar ettiler.  Yok ben ne istediğimi bilmiyormuşum, yok bir baltaya sap olamamışım gibi şeyler.

Rüyada onlarla tartışmamak için kendimi zor tuttum. Arkadaşım sohbetin kötüye gittiğini görünce erkenden kalkmak istedi.  Evi de yakın bir mahalledeymiş, kendi başına ev tutmuş, tek başına yaşıyormuş. Onu arabayla eve bırakmayı teklif ettim, kabul etti. Babamın arabasıyla onu evine götürürken eski lisemin önünden geçtik, eski günleri andık, arkadaşım uzun bir iş seyahatine gidecekmiş, yeni başlayacağımız kazı galiba 4 – 5 yıl sürecek dedi. Onu evine bıraktık, sonrası yok. Arkadaşını görmek neye delalet eder? 27, erkek, bekar, serbest.

Rüyada arkeolog görmek yorumu

Rüyada arkeolog görmekBerat merhaba, gördüğün rüyada ana unsur arkadaşını görmek olarak da kabul edilebilir, arkeolog görmek olarak da. Lütfen öncelikle arkadaş rüya tabiri sayfasını inceleyin. Gördüğün arkadaşının gerçek hayattaki mesleği gerçekten arkeolog mu? keşke bunu yazmış olsaydın. Eğer o bir arkeolog değil ise o zaman görmüş olduğun rüya sanki hakkında bir öz eleştiriye benziyor, bazı sorgulamalar içinde olduğunu gösteriyor.

Rüyada bir arkeolog görmek rüyayı gören kişi için mevcut sorunların cevaplarını bulmak için geçmiş deneyimlerinden ders alması veya geçmişe bakması gerektiğini önerir. Rüyada arkeolog olmak kişinin şu anki davranış tarzı hakkında bilgi verir ve  kazı bilimci ya da arkeolog olduğunu görmek geçmiş tecrübelerden ders alarak adımlarını dikkatli attığını işaret eder. Rüyada arkeoloji keşif merakınızı ve bilinçaltının keşfetme davranışlarını gösterir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir