Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Arkeolojik Kazı Yapmak

Rüyada arkeolojik kazı yapmak nedir?

Rüyamda kendi memleketimde, bir köy evinin bahçesinde arkeolojik kazı yapıyordum. Elimde eski insanlara ait kemik parçaları tutuyordum. Daha sonra köy evine girdim. Büyükçe bir mutfakta masaya oturdum. Dışarıdan sarışın bir kız çocuğu koşarak ve gülerek içeri girdi. Uzaktan bir ses üç kere İnanç diye seslendi. Meğerse İnanç o küçük kızın adıymış. Kadın kızına İnanç diye sesleniyordu ama bana gülümseyerek bakıyordu. Bende içimden “keşke kızının ismini söylemese. İnanç çok güzel bir isim kimse duymasa da ben kendi kızıma bu ismi versem” diyordum. Kadın bir kaç kez bana gülümseyerek bakarak İnanç deyip durdu.

Kimden: tuğba
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: karmaşık, endişeli.
Anahtar kelimeler: arkeoloji, eski kemik, kız çocuğu, köy evi, arkeolojik kazı, kazı yapmak

Rüyada arkeolojik kazı yapmak yorumu

Tuğba selam,

Rüyada arkeolojik kazı yaptığını görmek kendiniz hakkında yeni keşifler yapıyor ve potansiyelinizi açığa çıkarmak için uğraşıyorsunuz anlamı verir. Bakınız kazı rüya yorumu. İlginizi çekerse lütfen bu yazıyı da okuyun: arkeolog açıklaması.

Rüyada kız çocuk görmek şu anda gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak sabır ve gayretlerinizle bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir