Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Arma Görmek

Rüyada arma neye işarettir?

Rüyamda gerçekte kavga ettiğim ve konuşmadığım arkadaşımı dövüyorduk, yanıma bir kaç dost sandığım kişiyi de almış onu dövüyorum, kafasını masaya falan vuruyorum ama bir yeri kanamıyor, orada kızın tişörtündeki arma dikkatimi çekiyor, başka okulun kocaman bir arması idi. Ben kızı dövüp kaçmaya başlıyorum, sanırım camiye kaçıyorum, cami cok genis, kalın kolonlar var, camide halıları yarı toplu ya da sarılmış kalkık gibi altına saklanmayı falan dusunuyorum. O sırada uyandım ne anlam çıkarmalıyım?

Rüyada arma neye yorulur?

Dilek merhaba. Rüyada kavga etmek, kavga ettiğini görmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder. Rüyada birini dövdüğünü görmek, güçlü olacağına işaret eder. İlişkinizde güçlü taraf olmak istediğinizi simgelemektedir.

Rüyada arma görmek toplumsal yaşamda statü, mevkiyi işaret eder. Rüyada gösterişli, yaldızlı, yıldızlı arma, takmak, taktığını, kullandığını görmek iş hayatında yükselme, terfi, başarı simgesidir. Rüyada size ait olmayan, başkasına ait arma takmak kibir, gurur, kendini beğenmişlik ifade eder.

Rüyada kaçtığını görmek geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Rüyanızda camiye kaçmanız reel hayatınızda bir konuda derin bir endişe duyduğunuzu ve kendini güvende hissetmek istediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir