Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Armağan Görmek

Rüyada armağan görmek neye çıkar?

Rüyamda sevgilimle beraber olmayı istiyorum ama bana “yarın oruç var, birazdan sabah ezanı okunacak” diyor ve beni reddediyor. Bunun üzerine sevgilimle tartışıyoruz. Sonra onun yanından ayrılıp karşıdaki odaya geçiyorum ve sevgilim bana küsüyor, benimle konuşmuyor. Bende buna karşılık üzerine pişman oluyor ve kendimi affettirmek istiyorum fakat bana çok öfkeli. Hediye alarak ona gönderiyorum ama hediyemi yırtarak yere atıyor, önceden almış olduğum hediyeleri de kırıyor.

Daha sonra teyzemlerde toplanıyoruz yanımızda onun ailesi de var. Sevgilim ben içeri girince kendisi dışarı gidiyor, hala bana kızgın. Daha sonra hem onun annesinin hem de benim karnımıza bir ağrı giriyor. Annesi bana “kızım sana bir büyü yapıyor, derhal eve git, büyüyü bozun” diyor. Bende yanımda abim ve bir arkadaşımla onun evine gidiyorum. Dairesine çıktığımız anda karşı komşu bayan bizi tanıyor ama biz onu tanımıyoruz. Bize “neden geldiniz acaba” diyor, daha sonra uyanıyorum. Bunların manası ne olabilir?

Rüyada armağan görmek yorumu

Cevdet selam, rüyada sevgiliyi görmek hakkınızda iyi şeyleri işaret etmekte, sizin kendiyle barışık biri olduğunu göstermekte ama onunla tartışman içinde büyük fırtınalar koptuğunu anlatmaktadır.

Rüyada armağan görmek iyi bir rüya olup rüya sahibi hakkında olumlu gelişmeler olacağını simgeler. Gerçek hayatınızda içinde bulunulan karamsar havadan çıkacağınıza ve güzel günlerin olduğu bir döneme gireceğinize ve bu yeni dönemde yeni umutlara sahip olacağınıza, güzel kısmetler karşılaşmaya işaret ederken öte yandan beklediğiniz bir dileğin gerçekleşmesine delalet eder. Birinden armağan almak, birinden armağan aldığını görmek kişinin hem aşk yaşamı hem de iş hayatında oldukça şanslı ve mutlu olacağı bir döneme girdiğini ifade eder. Bu dönemin iyi değerlendirmesi, imkanların ve kaynakların güzel kullanılıp, mutluluğun tadını çıkarmak gerektiğine işaret eder. Rüyada armağan vermek, birine armağan verdiğini görmek rüya sahibinin gerçek yaşamda hayallerine ulaşmak üzere olduğunu, sevgiyle mutluluğu paylaşacağını temsil eder.

Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek kişinin ibadetinde bir eksikliğe işaret ederken aynı zamanda harama, hileye, fesata, gıybete ve kem gözlere karşı dikkatli olmak gerektiğini, hiç kimseye fırsat ve sır vermemek, Allah’a sığınarak dualarını eksik etmeden ondan yardım istemek gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir