Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Armalı Ceket Görmek

Rüyada armalı ceket görmek neye işarettir?

Kız kardeşim rüyasında eşin dostun bir yerde toplanıp, yemek yediklerini ancak herkesin armalı sarı ceket giydiğini görmüş. Rüyada herkesin sarı ceket giydiğini görmek ne manaya gelir? Ne anlama geliyor acaba, kız kardeşim 28 yaşında ve bekar.

Rüyada armalı ceket görmek neye yorulur?

Rüyanızın ana unsuru sarı ceket görmek kadar onların armalı olmasıdır. Rüyada armalı ceket görmek aile köklerine ve kimliğinize sıkı sıkı bağlı olduğunuzu işaret eder. Rüyada sarı renk görmek; hem doğu kültürlerinde hem batı kültürlerinde sarı renk veya sarı renkli eşyalar, nesnelerin yorgunluk, güçsüzlük veya hastalığa işaret ettiği bilinmektedir. Ancak nesnenin de özelliklerine bakmak gereklidir.

Yemek toplantısında herkesin sarı ceket giymiş olması, kardeşinizin çevresindeki kişilerin bir noktaya odaklanıp, oradan bir tehlike geleceğini düşündüklerini, kendilerini korumaya almak istediklerini simgelemektedir.

“Rüyada Armalı Ceket Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yeşil ceket giymek
İyi günler, Rüyada sevdiğim biriyle görüşmek için alışverişteydim ve yeşil renk ceket giydiğimi gördüm. O esnada sevdiğim kişide oradaydı ve oda siyah renk ceket giymişti. daha sonra benı oradan aldı beraber kalabalık bir cafede karşılıklı oturduk, daha sonra o bana “neden beni seçtin hayatına, bende seni etkileyen nedir?” dedi, (bu kadar detaylı bir şekilde görmek bana belkide bir işarettir.)
Sonra karşılıklı gülmeye başladık. görüşmeden önce herkes hayır bu çocukla olmaz dıyordu bana hep. ben onu sevıyorum ama karşılıklı mı onu bılmıyorum. onu hep rüyalarımda görüyorum. (Tanıdığım sanal ortamda konuştuğum sosyal arkadaşım kendisi) Yaşını çok kompleks yapan bir insan yaşı da benden büyük aramızda 10 yaş var.
En kısa zamanda bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Rüyada ceket görmek korumacı kişiliği ifade eder. Sevdiğiniz kişiyle görüşmeye gittiğinizde yeşil ceket giymiş olmanız, sizin korumacı ve aynı zamanda karşısındakine güven ve huzur veren bir karaktere sahip olduğunu göstermektedir.
Onun siyah giymiş olması, asil ve düzgün karaktere sahip olduğunu temsil eder.
Bana göre rüyanızdaki diğer gelişmeler hakkınızda çok hayırlı gelişmeleri müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir