Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Armatör Görmek

Rüyada armatör görmek ne demek?

Benim rüyamda okulda inşaat vardı, inşaatın üst katlarına çıkmışım ve yanlışlıkla bir çalışana dokunmuşum, çalışan oradan düşmüş,  13 katlı okuldan en aşağıya düşmüş, ben adamın ölmesine sebep oldum diye çok üzülüyordum, o sırada müdür ile inşaatı yaptıran adam geliyordu, adam armatör imiş, hayır olsun diye okula bina yatırıyormuş.

Bu neye işarettir? Not:  gerçekte de okulda gerçekten inşaat var ama 3 katlı. Ne anlama geliyor?

Rüyada armatör görmek

Rüyada inşaat görmek, kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada inşaattan düşen birini görmek sabırsızlık huyunuz olduğunu, bu aceleci tavrınızın bazen çevrenizdeki insanları çoğu zamanda sevdiklerinizi zor durumda bıraktığını simgeler. Rüyada birinin öldüğünü görmek, gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret eder. Rüyada müdür görmek, iş yerinde kimi sorunları işaret eder. Bu sorunlar sizin sabır ve kendinizi doğru ifade etmenizle çözülebilecek sorunlardır. Genel müdür, kısım müdürü, bölüm müdürü, okul müdürü, satış müdürü hep aynı yorumlara sahiptir.

Rüyada armatör görmek iş hayatınızda güçlü birinin desteğini alarak önemli bir ilerleme sağlayacağınızı simgeler. Rüyada armatör olmak, armatör olduğunu görmek şu anda çalıştığınız konu, yaptığınız işte mutsuz olduğunuzu, daha yüksek kazançlı yeni bir şeyler yapmak istediğinizi simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir