Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek neye delalettir?

Ben birinden hoşlanıyorum ama mesleğini beğenmediğim için ona ilgimi belli etmiyorum. O bana her fırsatta ilgisini belli ediyor ve bende bulunduğum şehirden kimi sebeplerden gitmeyi düşündüğüm zor bir dönemdeyim.

İlk rüyamda hoşlandığım erkek armut yemek istediğini söylüyor, bizim bahçede vardır diyerek kendi bahçelerine giriyor. Bahçelerinde bir armut ağacı gördüm önce bir kaç tane armut vardı ağaçta. Sonra evinin içine giriyor. Bir kap içinde toplanmış armutlar olduğunu görüyorum, oda kaba doğru bakıyor. İkinci rüyamda karanlıkta bir deniz görüyorum, yanımda da birileri var, büyük güzel bir gemi bu karanlıkta gökyüzüne çıkıyor ve sonra denize çakılıyor. Teşekkür ederim

Kimden: buket
Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:31
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu,uzgun ve ofkeli
Anahtar kelimeler: hoslandigim erkek,armut

Rüyada armut ağacı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada armut ağacı görmek, ağaç canlı, yeşil yapraklı, meyveli ise çok iyidir. Genel anlamda şu anda içinde bulunduğunuz kimi sıkıntıların sona ereceğinizi, yaşamınızda güzel gelişmelerin olacağını haber verir.

Bekar bir kız böyle bir ağaç görürse evlenmesine, hamile kadın görürse erkek çocuk doğuracağına işaret eder.

Rüyada ağacından armut topladığını görmek, başladığın ya da başlamayı düşündüğün yeni bir iş, yatırım ya da projenin sonunun çok hayırlı olacağına delalet eder. Kurumuş armut ağacı, yapraksız armut ağacı görmek, üzüntüye işaret eder. Sizi üzecek bir haber alacağınızı ifade eder.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. İçi aydınlık gemi, temiz bir gemi, işlerde başarıdır. Ancak geminin önce havalanması sonra denize çakılması, işlerin önce iyiye gittiğini / gideceğini sonra bir düşüş olacağını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Armut Ağacı Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda armut ağacına çıkıyorum, armutları cebime dolduruyorum poşet poşet armut topluyorum. Toplarken de armutlardan bazıları aşağıya düşüyor, bu neye çıkar?

Hasibe merhaba,
Rüyada armut ağacı görmek, ağaçtan armut toplamak sayfada açıklanmıştır. Armutlardan bazılarının aşağı düşmesi başlamayı düşündüğün iş ya da projede azda olma kaybetme ihtimali olduğunu gözden kaçırmamak gerektiğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir