Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek neye delalet eder?

Merhaba, Ben 51 yaşında erkeğim. Rüyamda bir kap dolusu armut gördüm, içlerinden olgun olanı birini yedim, çok lezzetliydi, bu ne anlama gelir rica etsem yazabilir misiniz lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada armut görmek nasıl yorumlanır?

Bahtiyar merhaba. Rüyada armut görmek hayırlı işlere, mal, mülk ve bol kazanca işaret eder. Mevsiminde armut yemek, armut yediğini görmek, neşeli, keyifli bir yaşam evresi geçirmekte olduğunuzu, bu günlerin kıymetini bilip, iyi değerlendirmeniz gerektiğine işaret eder. Mevsimi dışında armut yediğini görmek haram veya sağlık sorunlarına işaret eder.

Rüyada armut görmekRüyada armut ağacı görmek ağaç canlı, yeşil yapraklı, meyveli ise çok iyidir. Genel anlamda şu anda içinde bulunduğunuz kimi sıkıntıların sona ereceğinizi, yaşamınızda güzel gelişmelerin olacağını haber verir. Bekar bir kız armut ağacı görürse evlenmesine, hamile kadın görürse erkek çocuk doğuracağına işaret eder. Rüyada ağaçtan armut koparmak veya rüyada armut topladığını görmek, başladığın ya da başlamayı düşündüğün yeni bir iş, yatırım ya da projenin sonunun çok hayırlı olacağına delalet eder. Kurumuş armut ağacı, yapraksız armut ağacı görmek, üzüntüye işaret eder. Sizi üzecek bir haber alacağınızı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir