Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Arpa Görmek

Rüyada arpa tarlası görmek neye çıkar?

Merhaba, Rüyamda annem, eşim, ben ve oğlum bir bahçedeydik, bahçe yeşillikti ve bahçenin yan tarafında göz alabildiğince büyük bir arpa tarlası vardı, tarlada arpalar insan boyu olmuş, biçilmeyi bekliyordu. Sonra bahçede geziniyoruz ve bahçeden da marul topluyoruz. Ben eşime “bahçe sahipleri kızar” diyorum. Eşim annemi gösteriyor, annemi tarla sahibiyle konuştuğunu, sohbet ettiğini görüyorum. Hoşça kalın. 32 yaşında çalışan evli bayanım, bir oğlum var.

Rüyada arpa görmek yorumu

Ayşe merhaba, rüyanızın tüm unsurları hep iyi, güzel ve hayırlı anlam taşımaktadır. Rüyada bahçe görülmesi genel olarak rahatlama, huzur, gençleşme, yenilenme, bir şeylere başlamaya işaret eder.
Rüyada marul görmek bolluk, gürlük, manevi beslenme anlamlarını simgeler. Bahçeden marul toplamak veya topraktan marul koparmak maneviyatınızı dahada güçlendirmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada arpa görmek bereket sembolüdür, bereketi simgeler ve rüya sahibinin reel hayatında yaşadığı bazı sıkıntıların veya bir şeylerin yokluğunun son bulacağına, ferahlamaya delalet eder. Arpa tarlası görmek tüm tarla rüyaları gibi büyüme, gelişme, ilerleme ve maddi manevi zenginleşmeye delalettir. Arpa pişirmek veya arpa yediğini görmek memnuniyet simgesi olup, kişinin hoşnutluk duyacağı bir olayın yakın bir zamanda gerçekleşeceğine işarettir. Arpa ekmek yahut arpa yetiştiğini görmek kişinin şansının açık, kısmetinin bol olduğuna alamet ederken aynı zamanda bu kısmete kavuşması ya da şansını değerlendirmesi için yaması gereken çok az şey kaldığına rivayet edilir. Arpa biçtiğini görmek çok hayırlı bir rüyadır ve nihayet beklenen anın geldiğine, rüya sahibinin verdiği emeklerin karşılığını almaya, uzun zamandır arzuladığı bir şeye kavuşmasına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir