Rüyada Arsa Görmek

Rüyada arsa görmek neye işaret eder?

Ben geçenlere çok tuhaf bir rüya gördüm, rüyada boş bir arsa görüyorum, yanımda kız kardeşim vardı, vakit geceydi ama bulutlar beyazdı, belli oluyordu, sonra biz yere bir şeyler serpiyorduk ve ben dua ediyordum “Rabbım, ne olur bu kıza yardım et” diye.

Arkasından yere serptiğimiz şeyler altın oluyordu, sonra onları topluyorduk, bir an kafamı kaldırdım gökyüzüne baktım, bulutlar bir surete bürünmüştü, biri secdeye oturmuş, ellerini açmış dua ediyordu. Bu ne anlama geliyor anlamadım ama suratını falan görmedim sadece ellerine kadar gördüm, bir bilginiz, yorumunuz varsa bu konuda merak ediyorum, aydınlatırsanız sevinirim.

Rüyada arsa görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada arsa görmek, büyümeyi, ilerlemeyi temsil eder, çalışanlar için terfi etmek, ticaretle uğraşanlar için kazançta artışı temsil eder.

Rüyada boş bir arsa görmek  gerçek hayatta ilerlemenize yarayacak, size sağlayacak kimi yeteneklerini kullanmadığınızı ya da onların farkında olmadığınızı gösterir. Rüyada içinde çalı bulunan arsa görmek Size kötülük yapan birinin vicdan azabı çektiğini gösterir.

Rüyada arsa almak çok hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin karşısına kazançlı iş fırsatları ya da yeni imkanlar çıkacağını ve bu sayede hayatının şimdiye değin hiç olmadığı kadar rahat ve mutlu olacağına, bu dönemde evine büyük bir bolluk ve bereket geleceğine, yaşamının garanti altına alınacağına işaret eder. Rüyada satın almak amacıyla arsa aramak, arsa baktığını görmek yaşam kalitenizi artırmak, geleceğinizi sağlama almak için bazı arayışlarda olduğunuzu simgelerken rüyadaki gelişmeler bunu yapıp yapamayacağınızı ve nasıl yapacağınızı açıklar.

Rüyada arsa satmak genel anlamda bir kayıp ya da rüya sahibinin hayatında bir değişiklik işaretidir. Rüyada arsa sattığını görmek derin analizi ise rüyayı görenin uyanık hayatında bir maddi zarara uğramasına veya çalışma yaşamında bir iş değişikliği yapmasına, bu değişikliğin kişi hakkında hayırlı sonuç getireceğine yorulur.

“Rüyada Arsa Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Rüyamda babamla birlikte bir arsada yürüyorduk. Sonra birden yerin altından bir ses geldiğini duydum, babama söyledim. Babam orayı kazdı. Bir tabutun içinde bembeyaz elbiseli bir kız çocuğu çıktı ama üstü kanlıydı. Sonra sana ne oldu deyip, o kıza sarıldım. Çok etkileyici bir rüyaydı. Ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim. Allah yardımcı olan herkesten razı olsun.
    MNG, 25, Erkek, Bekar, Çalışıyor, Endişeli

    1. Boş arsada yürümeniz gerçek hayatta ilerlemenize yarayacak, size sağlayacak bazı yeteneklerini kullanmadığınızı ya da onların farkında olmadığınızı gösterirken yerin altından gelen ses gerçek yaşamınızda içinizdeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgelemektedir. Rüyanın devamında gelişen olaylar içinizdeki iyi yanın galip geldiğini ve sahip olduğunuz fakat farkına varmadığınız içinizdeki gücü olumlu yönde kullanacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir