Rüyada artı görmek

Rüyada artı görmek neye delalet eder?

Rüyada artı görmekHayırdır inşallah, dün rüyamda bir nakliye uçağı gibi bir uçaktayım, yanımda 2 erkek ile 3 tane kadın vardı. Uçaktan paraşütle atlayacakmışız, ilk ben atlayacaktım. Kadınlardan biri bir kola basarak uçağın kapısını açtı ve kapıyı açarken aşağıdaki bir artı şeklinde işaretlenmiş yeri gösterdi “bak bu ortasında artı işareti çizilmiş yere atlayacağız, tamam mı” dedi, ben “tamam” dedim ama içime bir korku geldi ve atlamaktan vazgeçtim “ben atlayamayacağım” dedim. Kapıyı açan kadın kadın “tamam o zaman uçak bir tur atıp, biraz alçalınca atlarsın dedi, diğerleri atladılar. Uçak bir tur daha attı, gerçekten alçalmıştı ve atlayan arkadaşlarımın paraşütle artı işaretine doğru süzüldüklerini net olarak görüyordum içimden “haydi Betül, sende yapabilirsin, yapmalısın” dedim ve atladım. Ben neden böyle bir rüya gördüm? teşekkür ederim şimdiden. 21, kadın, flört, öğrenci.

Rüyada artı işareti görmek yorumu

Seher merhaba, keşke hakkında biraz daha bilgi verseydin, bu günlerde okulun hakkında veya özel yaşamında normal dışı korku, endişe, umut veya sevinç var mı? gibi. Rüyada nakliye uçağı görmek rüya sahibinin hayatında bir iç muhasebe yaşadığını ve bunu tamamladığında kendini bir kuş gibi hafiflemiş hissedeceğini gösterir. Rüyada paraşüt ile atlamaktan vazgeçmek yaşamakta olduğunuz gizli korkularınız nedeniyle davranışlarınızın çevrenizdeki insanlar tarafından garipsendiğini ve bunun sizi de üzdüğünü gösterir.

Rüyada artı işareti görmek olumlu değildir. Artı işareti gerçek hayatta pozitif anlam taşır, artmayı, çoğalmayı temsil eder ancak karşılık rüyada negatif anlam taşır ve kişiniz hayatında bir leylerin azalmasına veya kayıp yaşamamak için dikkatli olmaya işaret eder, üzüntülü bir habere de işaret olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir