Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Arzu Görmek

Rüyada arzu görmek neye çıkar?

Rüyamda aynı filmlerde sahne atlar gibi bir anda, 3 boyutlu animasyondan yapılmış gibi bir yerdeyim. Gökyüzü açık, renk doygunluğu az olan mavi karışımı bir şey. Şimşek değilde bulutlar arasında ışık çıkıyor ve tıpkı eski zamanlarda dağlardan yaşanılan yere su getirmek için kullanılan üstünden insan yerine su geçen köprüler var ya öyle bir kanal var.

Neyse o kanaldan akan suyun sesini duyuyorum ve o sudan içmek için büyük bir arzu duyuyorum. Ama içinde su akan kanal yerden çok yüksek ve oraya çıkmak imkansız. Sonra o su kanalının üzerinde animasyon karakterleri görüyorum, bir siyah düz saçlı bir erkek var, yüzü bildiğin animasyon karakteri, onu uzaktan izliyorum ve onun erkek kardeşim olduğunu anlıyorum. Meğer orası rüyamda cennete giden yolmuş, kardeşim cennete gidiyormuş. Bunlar nasıl yorumlanır.

Rüyada bir şeyi arzu etmek yorumu

Didem selam, hakkında hiç bir bilgi vermemişsin ve gördüğün rüya olağan ötesi biraz da destansı ögeler içeriyor. Bunun için rüyada geçen olayların ve ter alan unsurların anlamlarını araştırıp bir mesaj bulmaya çalışabilirsin. Ben bu sayfada sadece rüyada bir şeyi arzu etmek konusu açıklayacağım.

Rüyada bir şeyi arzu ettiğini görmek ya da arzulamak rüyayı gören kişinin gerçek hayatında hayallerine kavuşmasına, çok istediği bir dileğinin gerçekleşmesine delalet eder. Bu rüyalar daha çok arzu edilen şey ile birlikte açıklanır. Rüyada arzu ettiği bir şeyi görmek kişinin kötülükten, günah ve hatalardan uzaklaşmasına, Allah yolunda ilerlemeye alamet eder. Rüyada bir şeyi çok arzu ettiğini görmek helal mal ve kazanca kavuşmaya yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir