Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Arzuhalci Görmek

Rüyada arzuhalci ne demektir?

Eşimle nisanın 8 den bu yana ayrı yaşıyoruz, yani 9 ay oldu, Mayısın 14 de mahkememiz var, karım açtı boşanma davasını ama ben boşanmak istemiyorum diye dilekçe verdim.

Zaman zaman kaynatamı rüyamda görüyorum. Bu gece eşimi evde gördüm, dışarıda gezerken de kaynatamı gördüm, kaynatam bir arzuhalciye bir şeyler yazdırıyordu, bu rüya neye dalalettir açıklar mısınız saygılar.

Rüyada arzuhalci görmek tabiri

Dilek merhaba, Rüyada kaynata görmek, kayınpederi, kayın pederini görmek akrabalarınızla ve arkadaşlarınızla tartışmak anlamına gelir. Rüyada kayın pederi neşeli gördüyseniz aile içindeki huzur ve mutluluk olarak yorumlanır. Rüyada eşini görmek, ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir. Rüyada karısını görmek veya rüyada kocasını görmek genel olarak bu şekilde açıklanır.

Rüyada arzuhalci görmek rüya sahibi kişinin canını oldukça sıkılacak ve moralini bozacak bir takım gelişmeler yaşayacağını, suratının asılacağını ve beklediği bir haberin ya da resmi bir kurumdaki işinin dilediği yönde sonuçlanmayacağını işaret eder. Kişinin çok gergin ve aynı zamanda stresli günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada arzuhal yazmak veya yazdırmak, gerçek yaşamda resmi daireler, resmi kurumlar ile olan ilişkilerinizi kendiniz halletme alışkanlığınız olduğunu ve daima bunun faydasını göreceğinizi işaret eder. Arzuhal nedir? eski dilde dilekçe anlamında kullanılan kelimedir. Arzuhalci ise parayla başkasının dilekçesini yazan kişiye denir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir