Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada As Görmek

Rüyada as kağıt görmek neye delalet eder?

İstihareye yattığımda gördüğüm rüyamda; bu ara aramız açık olan sevgilimin iskambil kağıtlarıyla oynadığını gördüm, iskambil falı bakıyordu, o anda elinde as kağıt vardır ( iskambil birlisi), kağıdı bana gösterip “işte bu seni gösteriyor, sen benim bir numarasın, benim için teksin” dedi.

İlgimi çeken bembeyaz bacaklarıydı. Bende bu arada pencereden dışarıya bakmaya başladım, güneşlik aydınlık bir sahil boyuna. Sonra sevgilimle el ele dışarıya çıktık. Bir otobüsün yanından geçtik. Turistik bir yermis. Ve sahil yolunda ilerlerken tepede büyük bir eve bakıyorduk. Çok güzel hisle uyandım. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

Rüyada birli kağıt görmek yorumu

As kağıt, iskambil oyunundaki birli kağıt, asıl kişi, birinci oyuncu, yıldız oyuncu anlamındadır.

Rüyada as görmek hayatınızdaki önemli kontrol noktalarından birini ifade eder. Sevgi ve iyi bir ilişki, Finansal şans, çalışmalarınızda başarı, sağlık, sevgi ve mutluluk işaret eder

Kupa birli, kupa ası gönül maceralarına delalet eder,
Karo birli, karo ası ferahlık, rahatlık, huzura işarettir,
Maça birli, Maça ası sosyal yaşamda başarıya işaret eder,
Sinek birli, ispati birli, sinek ası çalışma yaşamında başarıya alamet eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar sizin zarif naif ve ince bir ruha sahip olduğunuzu göstermekte, insan, doğa ve tüm çevrenize karşı bir merhamet içerisinde olduğunuzu göstermektedir. Böyle bir rüya bazen de insanın içinde bulunan coşkuları yansıtır. Gündelik hayatında çeşitli sıkıntıları olan ve bunlardan kurtulmak isteyen bir kimsenin, bu duyguların etkisini bertaraf etmek için bu tür rüyalar gördükleri bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir