Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Asabi Olmak

Rüyada asabi olmak neye delalet eder?

Tam olarak hatırlayamıyorum. Ama rüyamda çok asabiyim ve bir mekanda birden fazla kişiyi öldürüyorum. Nasıl öldürdüğümü hatırlamıyorum. Tabanca ile sanırım. Bir çatışma yok. Sadece gidiyorum ve öldürüyorum rahat rahat. Arada geçen kısmı hatırlayamıyorum. Daha sonra kelepçeleniyorum, zorla değil. Ve tek elime takılıyor sadece.

Diğer tarafı boşta kalıyor kelepçenin. Ve etrafta rahatça dolaşabiliyorum. Öldürmek ve kelepçe. Ne anlama geliyor acaba?

Rüyada asabi olduğunu görmek yorumu

Rüyada asabi olmak, asabi olduğunu görmek gerçek yaşamınızda aklınızdan ziyade hisleriniz ve duygularınız ile hareket ettiğinizi ve bunun sonucunda sık sık sorunlar yaşadığınızı ifade eder.

Rüyada adam öldürmek gerçek hayatınızda sizi fazlasıyla olumsuz etkileyip,, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Rüyada kelepçelenmek hayra yorulmaz, birin başarınızı, ilerlemenizi engellemeye çalıştığına yorulur.

Rüyada asabi birini görmek çevrenizdeki birilerinin akılsız bir davranışı, bir sözü veya eylemi nedeniyle canınızın sıkılacağını işaret eder.

“Rüyada Asabi Olmak” için bir yanıt

Kayınpederim vefat etti, onu rüyamda garson olarak görüyorum ve sipariş verdiğimizde bardak dolusu kan getiriyor, ne demek acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir