Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek neyi işaret eder?

Rüyada asansör görmek yaşamdaki iniş ve çıkışların yansımasıdır. Asansörle yukarı çıkmak yükselmeyi, asansörle inmek düşüşü simgeler. Genel olarak asansörün görülmesi yaşamın iyi veya kötü yönleriyle bir hareket halinde devam ettiğini, yaşama aktif katıldığınızı gösterir.

Rüyada asansöre binmek neye işarettir?

Rüyada asansöre binmek başlangıçtır, başlamayı temsil eder, bir şeyi ya da işi başarabilmek, tamamlamak için başlamak gerekir. Rüyada asansöre binmek başarının işaretidir. Asansöre bindiğini gören iş hayatında yükselecek, bol miktarda para kazanacak şeklinde yorumlanır. Gerçek yaşamda asansörler binalarda üst katlara çıkmaya ya da alt katlara inmeye yarayan ekipmandır, yani iniş çıkış işleminde kullanılır. Rüyada asansör beklemek rüyayı gören kişinin kendisini büyük başarılara götürecek bir işe adım atmadan önce son hazırlıkları yaptığına delalet eder.

Rüyada asansörden inmek ne manaya gelir?

Rüyada asansörden indiğini görmek başarısızlık, üzüntü, parasızlık ve şanssızlık işareti olabilir. Asansörden indiğini görmek genellikle yarım kalmış, tamamlanmamış işleri gösterir. İstikrarlı olmak, sebat etmek ve vazgeçmemek gerektiğine tabir edilir.

Rüyada asansör ile yukarı çıkmak ne demektir?

Rüyada asansörle yukarıya çıktığını görmek olumlu gidiş, işinde yükselme, huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanç işaretidir. Oldukça güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişiler genellikle uyanık hayatlarında başarılı ve mutlu bir dönemde olduklarını söylemektedir.

Rüyada asansörle aşağı inmek nasıl tabir edilir?

Rüyada asansörle aşağı indiğini görmek içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulmak için çaba sarf ettiğini, bu süreçte kimi kayıplarınız olduğunu simgeler. Burada dikkat edilmesi gereken nokta iniş ve kayıpların da yaşamın gerçekleri olduğunu göz önünden ayırmamak konusudur.

Rüyada asansörde kalmak nedir?

Rüyada asansörde kaldığını görmek şu anda yaşamakta olduğunuz kimi sorunların bir süre daha devam edeceğini veya beklediğiniz güzel bir gelişmenin bir zaman daha bekleyeceğini, gecikeceğini işaret ederken asansörün içinde kalmış olmak aynı zamanda sabır simgesidir. Sabretmeyi bilmek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada bozuk asansör görmek neye delalet eder?

Rüyada çalışmayan asansör görmek, arızalı asansör uyanık yaşamınızda uzun zamandır uzaklaşmak istediğiniz ancak başaramadığınız, size maddi yönden yük olan birinden yakında kurtulacağına işarettir.

Rüyada asansörden düşmek neyi işaret eder?

Rüyada asansörden düşmek veya bir asansörün düştüğünü görmek işinizde yükselmenizi, bolluk ve berekete kavuşmanızı, feraha ermenizi engelleyen bir durum ya da kişiden kurtulmak için şiddetli bir arzu duyduğunuzu simgeler.

Rüyada asansör temizlemek neye yorulur?

Asansör temizliği ya da rüyada bir asansörü temizlediğini görmek sizi üzen bir durumdan kurtulacaksınız demektir. Yeni bir iş olarak ta yorumlanır.

“Rüyada Asansör Görmek” için 10 yanıt

Merhama ben o gunler rüyamda asansöre biniyorum tek ben varim icinde yukari dogru cikiyorum ama asansor beni sıkıştıriyodu yani daraliyordu. Bunun anlamini ogrenebilirmiyim.

Ben surekli ruyamda asansörde oldugumu goruyorum bir turlu inmiyorum yukari asagi gidip duruyorum cok korkuyorum ozellikle yukari cikarken en yuksege cikiyorum

Hayırlı sabahlar. Rüyamda amcamın oğlunun evindeyiz.Sonra kalkıyoruz arabamıza biniyoruz o arada ben bir şey unuttuğumu fark ediyorum. Alsam mı diye düşünürken Annem gidip almamı söylüyor. Binaya giriyorum kaçıncı kat olduğunu hatırlamıyorum. Annemi arayıp soruyum diye düşünüyorum ama aramadım. Bu arada o apartmanda oturan lise çağlarında bir kızla beraber asansöre biniyoruz.Ben hangi kat diye düşünürken kız 3. kata basıyor. Bende çift katlardan birine basmak istiyorum ama tek katlara çıkıyormuş.Biraz konuşuyoruz sevimli bir kız 3. katta açılıyor kız iniyor sonra bende ama 3. kat değilmiş ben sonra tekrar biniyorum 5. kata basıyorum biniyorum ama orası da değilmiş yine de bir kapının önüne geliyorum.

Asansöre binmek, başlangıçtır, başlamayı temsil eder, bir şeyi ya da işi başarabilmek, tamamlamak için başlamak gerekir. Rüyada asansöre binmek başarının işaretidir. Asansöre bindiğini gören iş hayatında yükselecek, bol miktarda para kazanacak şeklinde yorumlanır.

Rüyamda asansörde birkaç kişiyle yukarı çıkıyorduk, asansörün içi epeyce büyüktü, birden bozuldu ve bağırıyorum “yardım edin” diye, sonra ağlayarak içinden çıktığımızı gördüm şimdiden teşekkürler.

Rüyamda asansördeyim ama asansör beyin güçü ile çalışıyor bi ara beni sıkıştırdı sonra biranda 15 kata cıktı orda bir kız bindi ve dar asansörü eliyle actı sag tarafımda ayna vardı sonra kız asansörün üstüne cıktı düşüceksin derken ben düştüm son dakika bir yere tutundum ama asansör o kadar hızlı aşagı indiki kendimi yerde ve dışarda buldum kız yanıma gelerek korkma korkulacak bir şey yok dedi ve kayboldu

ruyada asansore biniyoruz arkadasimla iki uc kat cikiyo vee bozuluyo dusuyo asagi hizli ve hic bisiy yapamiyoruz oluyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir