Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Asansörde Kaldığını Görmek

Rüyada asansörde kaldığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyamda asansördeyim ve yukarı giderken birden durdu, durduğu yer ise son kat. Çatı katında asansör bir salıncak gibi sallanıyordu, aşağılarda birileri var, sesleniyorum, bağırıyorum kimse sesimi duymuyor.

Sesimi duyurmak için asansör içinde zıplayıp, asansörü tekmeleyerek, asansörü sallayarak gürültü yapıyorum, sesimi kimseye duyuramıyorum. Bu arada asansörü fazla sallamışım, asansör halatı koptu ve asansör hızla düşmeye başladı, tam aşağı düşecekken uyandım. Rüyanın unsurları: Asansör, asansörde kalmak, sallanmak, bağırmak, gürültü yapmak, yardım istemek, çatı katı, binanın son katı.

Rüyada asansörde kalmak açıklaması

Rüyada asansör görmek geniş rızka işarettir. Rüyasında asansör gören çok yakın birisinden maddi destek görür, rahata erer. Rüyada asansöre binmek, başarının işaretidir. İş hayatınızda yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız. Rüyanızdan asansörün durması yukarıda yazılı gelişmelerin gerçekleşmesi için bir süre zaman gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyanızda asansörde kaldığınızı görürseniz bunun manası şu anda yaşamakta olduğunuz kimi sorunların bir süre daha devam edeceğini veya beklediğiniz güzel bir gelişmenin bir zaman daha bekleyeceğini, gecikeceğini işaret ederken asansörün içinde kalmış olmak aynı zamanda sabır simgesidir. Sabretmeyi bilmek gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asansör görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Asansörde Kaldığını Görmek” için 2 yanıt

eksiksiz her ruyamda asansorde oldugumu goruyorum bu gece gordugumde seklini aciklayamadigim bir canavar beni sarsti . hergece asansorde oldugumu gormem neyi cagristiriyor ?

Rüyamda ailem ile birlikte asansöre biniyoruz. Asansör bir asagi bir yukarı gidiyor dışarı çıkamıyoruz. Çıksak dışarda bir adam var ondan korkuyoruz. Ama asansörde kaldıkça nefes almamız zorlaşıyor içeride ki oksijen bitiyor bu neye işarettir. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir