Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Asansörden Düşen Birini Kurtarmak

Rüyada asansörden düşen birini kurtarmak ne demek?

Şu anda dedem hasta, rüyamda dedemin asansörle yukarıya çıktığını gördüm. Dedem asansörle 4.kata çıktıktan sonra düştü ve asansörden düşerken kurtardığımı gördüm. Bu neye delalettir. Açıklarsanız mutlu olurum. Tuğba.

Rüyada asansörden düşen birini kurtarmak yorumu

Tuğba merhaba, rüyada kurtarmak, birini kurtarmak ya da birisini kurtardığını görmek kurtarılan kişi veya şeye göre yorumlanmakla birlikte genel olarak gerçek hayatta ihmal ya da göz ardı edildiğinizi gösterir. Dedeni kurtarmış olman aslında bu ihmalin ya da gözardı edilmenin ezikliğini üzerinizden atma reaksiyonudur.

“Rüyada Asansörden Düşen Birini Kurtarmak” için 2 yanıt

Merhaba, ben rüyamda halamla beraber asansöre bindim, asansör hızla aşağı iniyordu o kadar hızlıydı ki ayaklarımız yerden kesildi, korktuk düşeceğiz diye ama düşmedik ve indik. Anlamını merak ediyorum ve cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Zehra selam,
Rüyada asansörle aşağı indiğini görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulmak için çaba sarf ettiğinizi, bu süreçte kimi kayıplarınız olduğunu simgeler. Burada dikkat edilmesi gereken nokta iniş ve kayıpların da yaşamın gerçekleri olduğunu göz önünden ayırmamak konusudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir