Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sorunlu Asansöre Binmek

Rüyada sorunlu asansöre binmek nasıl yorumlanır?

Bir asansöre biniyorum sanırım 2. kata çıkmak üzere, fakat asansör aşağı iniyor. en az 2 kat daha aşağıya. kapı açılıyor ve sevmediğim hoşlanmadığım bir tanıdığımı görüyorum . beni görmesin diye uğraşıyorum fakat kapı hepten düşüyor ve görüyor beni. Yanında da başka bir tanıdık. ve her ikisi de iyi insanlar değiller. Sanki orayı da kötü bir iş için mesken tutmuşlar.

İnmiyorum asansörden kapıyı kapatmaya çalışıyorum. olmuyor. en sonunda yardım istemek zorunda kalıyorum o da alaycı alaycı gelip şöyle işte diyor ama olmayınca bırakıyor. düğmeler bir kağıt parçasındaymış. numaralar derme çatma yazılmış ve kağıdın arkasında güzel bir yazı ya da şiir varmış. neyse sonra okurum diyorum.
En sonunda kapıyı durduruyorum fakat bu kez sayıların düğmelerin olduğu kağıdı nereye koyacağımı bilmiyorum, kapıya nasıl bağlandığını anlamıyorum ve şaşırıyorum. basıyorum üzerindeki sayılara ama hareket etmiyor asansör.  Uğraşıyorum ama korku yok. bir ara aklımdan 12. kata çıkayım oradan inerim tekrar diye geçiriyorum. 12 katmış yapı orada fark ediyorum sanki. Neticede asansör ne çıktım nede çalıştırabildim. Şimdiden teşekkürler

Rüyada sorunlu asansöre bindiğini görmek açıklaması

Rüyada asansöre binmek, başarının işaretidir. İş hayatınızda yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız anlamını taşır. Rüyada asansör ile yukarıya çıkmak huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanç işaretidir. Rüyada asansör ile aşağı indiğini görmek içinde bulunduğunuz sıkıntıdan yakında kurtulacaksınız demektir. Rüyada bozuk asansör görmek, size maddi yönden yük olan birinden yakında kurtulacağına işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asansör görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sorunlu Asansöre Binmek” için 6 yanıt

rüyam da asansöre binmiştik kucağımda da bebek vardı ve her gittiyimiz kattada insanlar biniyordu asansör büyüyordu bizde sekizinci kata indik ve kucağımdaki bebek küvette sabunlu su vardı içinde yüzüyordu bir anda boğulur gibi oldu onu kurtardım kucağıma

Rüyamda sevdiğim kişinin okuluna gittim, sonrada sevdiğim kişi ben ve arkadaşım asansöre binmiştik, arkadaşım bana “ya bu olmuyor” dedi ben de denedim ve “bak yaptım” dedim arkadaşıma, sonra sevdiğim kişiye baktım o da normal duruyordu, hiçbir tepkisi yoktu asansörden indi, ardından bizde indik, sevdiğim kişi beyaz renkli bir kıyafet giymişti, altına da beyaz renkli bir pantolon giymişti, sevdiğim kişi sınıfına gitti biz de hemen gittik, arkadaşım gelmemişti sadece ben gittim sonra baktım sınıfta yoktu. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Defne merhaba,
Senin yaşındaki gençlerin gördükleri sevdikleri kişi hakkındaki rüyalar genel olarak gençlik rüyaları olarak adlandırılmakta, bir mesaj vermemekte, kişinin gerçek yaşamında iç dünyasında yaşadıklarının uykudaki yansımasını göstermektedir. Konuya bu açıdan bakıldığında gördüğünüz rüya sizin gerçek hayatta kişisel açıdan bir gelişim içinde olduğunuzu ve bazı yüksek hedefleriniz olduğunu göstermekte ancak bu hedeflere ulaşmak için bazı zorlukları aşmak gerektiğini hatırlatmaktadır.

Ben bir ruya gördüm ama kısa süreli idi 3 te yattım dua okudum uyudum 5 te korkarak uyandım rüyam soyle gelişti asansör gibi ama bildiğimiz normal asansör degil derme catma asansör buyuk kare sac oluklu bir catısı var ben uzerine uzanmış elimde zincir yukarı cekiyorum asansörü asansörün ustunde 3 ünlü var ama yüzlerine cıkaramıyorum catıya geldiğimizde peynir ve zeytin görüyorum taslarda tamamen yukarı cıkarırken bır yere takılıyor cam cerceve ınıyor bır yerde bana sesı geliyor asansör sallanınca korktum uyandım anlamı nedır yorumlar mısınız?

Asansör arızası
26 yaşında nişanlı bir bayanim. Kendi firmamizda çalışıyorum. Rüyamda nişanlımla 4 kişilik bir asansöre bindik, 4 kişilik ama 2 ser 2 ser ayrılmış, birde her bir kişinin duracağı yer farklı. Nişanlimla karşı karşıyayiz. Asansör hareket etti aşağı doğru inmeye başlarken nişanlımın kabini sarsıldı ve kendi etrafa tutundu, bir kez daha sarsıldı ve zemin hızla aşağı indi düştü. Zemin aşağı uçarken o benim bolgeme atladı, bende onu sıkı sıkı tuttum. Üzerinde yeşil gömlek vardı. Yavaşça benim bulunduğum ve diğer parçaları yere indi asansörün.

Kader selam, gördüğün rüya gerçek yaşamında ihmal edildiğini düşündüğünü ve bunun ezikliğini yaşadığını anlatırken öte yandan da bu düşüncenin doğru olmadığını, sakin kafayla doğru bir analiz yaptığında gerçeği göreceği, bazı şeylerin sebebini anlayacağını belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir