Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Asansörle Çıkmak

Rüyada asansörle çıkmak neye işarettir?

Merhaba. Rüyamda annemle bir asansöre bindik. 3 kata çıkacaktık ancak çok uzun sürdü. Asansör hep yukarı doğru çıktı. Sonra ben besmele çektim, kelimei tevhid getirdim.

En son annemle birlikte ellerimizi açıp fatiha suresini okuduk. Tamamını okuduk ve amin dedik. Yorumlarsanız sevinirim, asansör ile yukarı çıkmak ne manaya gelir. zeytun

Rüyada asansör ile yukarı çıkmak nasıl yorumlanır?

Rüyada asansör görmek sayfasında anlatıldığı gibi : Rüyada asansör görmek geniş rızka işarettir.
Rüyasında asansör gören çok yakın birisinden maddi destek görür, rahata erer. Rüyada asansöre binmek, başarının işaretidir. İş hayatınızda yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız demektir. Ancak çıkacağı kata ulaşması gereken zamandan daha uzun sürede çıkması yukarıda yazılı şeylere kavuşmanıza daha bir süre daha vakit olduğunu, fakat sonucun hayırlı olacağını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asansör görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Asansörle Çıkmak” için 2 yanıt

Rüyada asansör ile yukarı çıkmak
Hayırlı sabahlar,
Rüyamda iş yerindeyim. Müdürümüz ve bir kaç arkadaş asansör bekliyoruz. çoğunluğu erkek iş arkadaşlarım. sonra bende çikolata var kırıp bi parça kendime alıyorum. masa varmış beklediğimiz yerde. geri kalanını masaya bırakıyorum “arkadaşlar buradan alabilirsiniz” diyorum. Sonra asansörle yukarı çıkıyoruz, odama geçiyorum.

Mehtap merhaba,
Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda iyiliksever, yardımsever, paylaşımcı ve mutlu bir karaktere sahip olduğunuzu, bu yönünüzün takdirle karşılandığını ve işinizde bir yükselme olacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir