Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Asansörle Yanlış Kata Çıkmak

Rüyada asansörle yanlış kata çıkmak neye işarettir?

Merhaba ben rüyamda asansör ile 9. kata çıktım. Üniversitede imişim. Ancak yanlış kata çıktığım için bu seferde merdivenlerden inmeye başladım. Bu rüya ne anlama geliyor? Teşekkürler.

Rüyada asansörle yanlış kata çıktığını görmek yorumu

Gördüğünüz rüya başarıya ulaşmak ya da hedeflerine varmak konusunda kafanızın karışık olduğunu, hatalı bir karar vermemek için daha sakin düşünmek gerektiğini simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asansör görmek sayfasını da mutlaka inceleyiniz. Burada 9. kat ve merdiven inmenin bir anlam taşıdığını düşünüyorum.

Rüyada dokuz görmek tamamlama ve üretkenlik, yeniden doğuş, ilham ve reformasyon işaret eder. 9 rakamı görmek aynı zamanda dünyayı geliştirmek için çalıştığınızı gösterir. Rüyada merdiven inmek çok güzel bir fırsatı kaçırmak anlamına gelir. Sevmediğiniz belki de nefret ettiğiniz birisi yüzünden önemli bir kısmeti reddettiğinizi ve şu anda onun pişmanlığını yaşadığınızı, bundan kaynaklanan acınızı bastırmak istediğinize işarettir. Merdivenden iniyorsanız bu rüya aynı zamanda kendine karşı daha dürüst olmak, fevri davranış huyu kötü özelliklerinizden uzaklaşmanız gerektiği şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Asansörle Yanlış Kata Çıkmak” için 5 yanıt

Benim 2. katta evim oluyor bir apartmanda sonra ben asansöre biniyorum 2 ye basıyorum ama 9 a basmısım meger hızlı hızlı cıkıyo durduramıyorum korktum sanırım biraz sonra duruyo 9 da kosarak cıkıyorum asansorden sonra asagı ınıyorum sonra da uyandım şimdidn teşekkürler. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci

Derya merhaba,
Yukarıda yazılı açıklama senin rüyan için de geçerlidir.

Rüyamda asansöre binmek için asansörün düğmesine bastım. Asansör geldi ancak durması gereken yerden biraz yukarıda kaldı. Ben içeri girebilmek için biraz tırmanır gibi oldum. Asansöre güç bela bindikten sonra 7. Katın düğmesine bastım. Asansör çıktı ancak yine kat ile aynı hizada durmadı oldukça yukarıda kaldı. Benim inebilmek için aşağı atlamam gerekiyordu. Ben atlamadım düşerim diye. Asansörün 6. Kat düğmesine bastım. Bu sefer asansör 6 . Kata geldiğinde normal yerinde durdu ve ben de böylelikle inebildim. Sonra merdivenlere yöneldim ve bir katı da merdivenleri kullanarak çıktım. Hayır olsun inşallah, yorumlarsanız çok sevinirim.

Not: Asansör görmek sitenizde yayınlanmış ancak asansör olması gereken yerden yukarıda duruyorsa ne anlama gelir bilemediğim için size yazmak istedim, verebileceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim. Iyi günler dilerim. Saygılarımla. Yaş: 38, Medeni hali: evli, İş: öğretmen, Ruh hali: normal, huzurlu, iş yoğunluğu var o yüzden biraz yorgun.

Esra merhaba, rüyanızda çok ilginç bir durum var; yukarı çıkarken asansör istediğiniz kata çıkmıyor ama inerken inmek istediğiniz katta duruyor. Yani yükselirken sorun var ki buna benzer bir rüya bu adreste yer alıyor, lütfen inceleyin. Rüyada asansöre binmek, başarının işaretidir. Asansöre bindiğini görmek iş hayatınızda yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız anlamını taşır. Asansörün yanlış katta durması ( 7. katta tam olarak durmuyor) iş hayatınızda yolunda gitmeyen bir şey olduğunu ya da başarıyı yanlış yerde aradığınızı veya başarı için hatalı bir yöntem denediğinizi işaret edebilir.

İlginç bir şekilde aşağıya inme (6. kat) düğmesine basınca normal olarak altıncı katta duruyor demek ki asansördeki sıkıntı sadece yukarı çıkarken ortaya çıkıyor! 6. katta inip bir katı merdivenle çıkmanız hedefe ulaşacağınızı ancak yukarıda yazdığım sebeplerden biri yüzünden biz gecikme veya daha fazla yorgunluk yaşanacağını ifade etmektedir.

Merhaba. Ben artik iki kez bu ruyayi goruyorum. Benden once hayatta tanimadigim bir arkadasim asansore binip 1ci kata cikti. Sonra asansoru ben cagirdim, ayni kata cikmak istiyorum. amma bir turlu olmuyor. Her neyi basiyosam 1 degil baska katlara gidiyo. ilk kez gordugum ruyanin sonunda merdivenlerden cok zorlanarak buluyorum o kati. amma ikinci kez bu ruyayi gordugumde tum tuslara basiyorum sonda asansorun camlari aciliyo havada asansor icinde ben olarak kalkip iniyo. Lutfen cevaplayyin ruyanin cok etkisinde kaldim cunki. Tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir