Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Asansörün Düştüğünü Görmek

Rüyada asansörün düştüğünü görmek neye işaret eder?

Rüyamda 3 arkadaşım ve kızımla birlikte bir asansöre bindiğimizi görüyorum, asansörde bizden başkaları da var. Asansor 17′inci kata geldikten sonra aciliyor ve bir bayan iniyor. Kapilar tekrar kapandiktan sonra asansörün düştüğünü goruyorum kızımı kucagima alip onan sarilip Allah’I’m ölmek istemiyorum diyorum, gozlerimi kapatip salavat getiriyorum. Gozlerimi actigimda ise giris katta oldugumu ve merdivenlerin bulundugu kapinin onunde goruyorum bu sefer yanlizim. Kapinin altindan bir isik goruyorum ve bir sogukluk hissediyorum ve bir ses bana “elbet bir gun sende bu kapidan geciceksin” diyor.

Sonra tekrar asansoru goruyorum kapisi aciliyor bir arkadasim orada kaliyor ve diger 2 arkadasim iniyor ve o kapiya yoneliyor yani merdivenlerin oldugu kapiya bu sefer isik gormuyorum ama onlar kapiyi acip giriyor ben ise korkudan girmiyorum kızımıda kucagima alip ordan uzaklasma cabasina giriyorum ve uyaniyorum. Lutfen yorumunuzu bekliyorum. Simdiden tesekkur ederim. Hayirli ramazanlar dilerim. 28 yaşında evli bayanım

Rüyada asansörün düştüğünü görmek neye yorulur?

Merhaba,

kapinin altindan bir isik goruyorum ve bir sogukluk hissediyorum ve bir ses bana “elbet bir gun sende bu kapidan geciceksin” diyor cümlesini siz ölüm olarak algılamışsınız ancak ölümü kast etmesi net değil, rüyada genel gidişata bakmak gerekli.

Rüyada asansöre binmek, başarının işaretidir. Asansöre bindiğini görmek iş hayatınızda yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız anlamını taşır. Rüyada asansörden düşmek veya bir asansörün düştüğünü görmek, işinizde yükselmenizi, bolluk be berekete kavuşmanızı, feraha ermenizi engelleyen bir durum ya da kişiden kurtulmak için şiddetli bir arzu duyduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asansör görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanız şöyle yorumlanabilir. hayatınızda başarılı oldunuz / olacaksınız / yükseleceksiniz. Bir nedenle bunları kaybedecek ve buna sebep olan şeyden kurtulmak isteyeceksiniz, Kapının altından gelen ışıkla birlikte söylenen şey bu başarılara yeniden kavuşacaksın mesajı da verebilir. İçinde bulunduğunuz ruh hali olarak karmaşık demişsiniz. Bu yorumu zorlaştırıyor.

“Rüyada Asansörün Düştüğünü Görmek” için 12 yanıt

Ruyamda asansore bindim, asansor dusmeye basladi ben icindeyken ancak en son kata geldiginde birden durdu ve kurtulduk. Kapi acildiginda tanimadigim bir kadin cikti ve sizi kurtardik dedi.

Başak merhaba,
Rüyalarınızı bundan sonra lütfen rüya gönder sayfasında gönderin. Bu alan sadece yorum ve düşüncelerini ekleme alanıdır.
Rüyada sanırım bir hatalı yazım var gibi görünüyor. Asansör düştüğüne göre “en son kata geldiğine” değilde “en alt kata geldiğinde” şeklinde olmalı.
Gördüğünüz rüya iki anlam taşıyabilir ki buna siz karar vereceksiniz. Birincisi kurtulmak istediğiniz bir durumdan kurtulacağınızı gösterebilir diğer ise bir süredir çeşitli şekilde sizi engelleyen birilerinin buna son vereceğini temsil edebilir.

Rüyamda kardeşimle asansöre biniyorum. Biz asansörün içindeyken tuaf sesler geliyor zaten. Asansör durunca iniyoruz. Asansörün kapısını kapatır kapatmaz asansör en alt kata çakılıyor.

Merhaba , ben rüyamda annemle birlikte bir asansöre biniyoruz ve ben asansörden tam inerken asansör birden hareket ediyo ve aşağıya doğru iniyor bedenimin yarısı dışarıda ve annem beni hızla kendine çekiyo beni feci bir ölümden kurtarıyor. Rüyamı yorumlar mısınız lütfen

Merhaba, rüyamda 150 cm civarında, çok kalın ve çok ağır bir aynayla asansöre biniyorum. Binerken “inşallah bir şey olmaz, asansör ağırlığı taşır” diyorum. 8 kat çıkmam gerekiyor, tam 8. Kata gelecekken asansör yavaşlıyor. Sallanmaya başlıyor ve hızla düşüyor. Kapısı falan yamulduğu için çıkamıyorum. Bağırıyorum “kurtarın” diye. Sonra kendi çabamla ellerimle kapıyı iki yana çekerek açıyorum. Aynayı fark edilmeden merdivene çekiyorum ki bana kızmasınlar diye. Benim yüzümden yan asansördekiler de zarar görmüş 2 çocuk yerde baygın yatıyor. Çok üzülüyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Bu rüyayı uzun zamandır hep goruyorm acil yorumlayin lütfen! Rüyamda asansöre biniyorum 3. Katta inecekken asansör 5. Kati gösteriyor ama güya en tepeye çıkmış orada biraz sıkıştım sonra tekrar asagi indi ve ben kendimi dışarı zor attım çıktığımda çevrede insanlar vardi beni izliyorlardi sanırım biliniyor asansörun bozuk olduğu , telefonu aliyorum ve esimi aramaya çalışıyorum zorluk çekerek , tel önce çekmiyor aşağı kat diye sonra ulaşıyorum ve içimden diyorum ki hemen gelse de tamir edilmeden içinden çıktığım hali görse diye , geliyor beni almaya gerisini hatırlamıyorum.

Merhaba rüyamda asansörde iki yaşındaki kızım ve sınıf arkadaşlarım vardı düşmeye başlarken kızıma sımsıkı sarıldım kelime i sehadet getirip allah demeye başladım ama yere çakılmadık herkes gözlerini sımsıkı kapatıyordu ve çok hızlı düşüyorduk?

Rüyamda iki kişi asansör e bindik.bindikten sonra asansör düşmeye başladı.asansör düşürken gözlerimi kapattım.düştük ten sonra,bi anda yukarı çıkmaya başladı.

Rüyamda hayırlara cıkarsın Rabbim,kızımla asansore biniyoruz ama bir kişi daha var.beresi var.kirpikler yok.konusmayan biri.asansor düşüyor en altta kata gelince düşmesi duruyor ve iniyoruz o kişi yok oluyor.kurtuluyoruz.o kişinİn bizi kurtarmaya gelen melek olduğunu söyluyprum.yorumlarsanjz sevinirim.

Merhaba rüyamda asansörde 3. Kata çıkmak için basıyorum 3 e geldiğin de asansör bozuk diyor ve sıra sıra 9. Kata kadar çıkıyor daha sonra asansör raydan çıkıp yere çakılıyor etrafta ki insanlar toplanıp kız yanarak ölmüş yüzü yanmış felan diye bağırıyorlar ne anlama geliyor bunlar gerçek hayatta asansöre binmeye korkuyorum artık

Rüyamda annem ve ben asansöre biniyoruz asansör düşmeye başlıyor ben anneme anne asansör düşüyor diye bağırıyorum sonra ben asansörden sapasağlam çıkıyorum ama annemin kemiklerinin büyük çoğunluğu kırılıyor ve yüzüne kadar her yeri sargılı yatıyor anlamı ne olabilir? aynı rüyayı sürekli olarak görüyorum sadece yanımda binen kişi değişiyor

Rüyamda para bozdurmak için çıkıyorum ve AVM de asansöre binmeden beklediğimiz yer aşağı iniyor asansörde bir üst katta daha gelmedi ben hemen o aşağı inen yerden altlıyorum düzlüğe çıkıyorum ama diğerleri asansör inmeye başlayınca altında kalıyor. O an arkamı dönüyorum görmemk için ama sırtıma kan sıçrıyor yanındaki insanlara da kan geliyor.sonra para bozdurmak için ugraşıyorm bi ara paraları kaybettim sanıyorum ama buluyorum ne anlama geliyor bunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir