Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada aşermek

Rüyada aşermek neye delalet eder?

Benim 4 yaşında bir kızım var ve şuan bir aylık hamileyim, eşim erkek çocuk istiyor, bu rüya beni fazlasıyla etkiledi, acaba yine kız mı diyorum, tabii ki öncelikle her şeyin hayırlısı.

Ben rüyamda kendimi 8 aylık hamile olarak görüyorum ve canım yeşil erik çekiyor yani rüyada aşeriyorum. Eşim yeşil erik almaya gittiğinde yanıma bir kız çocuğu geliyor ve adının Aleyna olduğunu söylüyor, doğacak kızıma da “Aleyna ismini” koymamı söylüyor, ben de kabul etmiyorum “sen kız doğuracağımı nereden biliyorsun? kız olsa bile adını Aleyna koymayacağım” diyorum. Lütfen bu rüya hakkında bilgi verir misiniz?

Rüyada aşermek yorumu

Değerli okurum,i gördüğün rüya bir çok açıdan hayırlı mesajlar vermektedir. Rüyada aşermek veya aşerdiğini görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında güçlü bir isteğini, arzusu, olmasını çok istediği bir dileği olduğunu ifade eder ki zaten anladığım kadarıyla önce hayırlısı sonra erkek olmasını istiyorsunuz. Rüyada yeşil erik görmek kişinin arzu ettiği sıhhate ve afiyete kavuşması için kısa bir süre daha beklemesi gerektiğine alamet eder. Rüyada kız çocuğu görülmesi rüya sahibinin şu anda gerçek yaşamda bazı sıkıntılar çektiğini ancak sabır ve gayret ile bunlardan kurtulacağını ve mutluluğa kavuşacağını işaret eder. Rüyanın en ilginç kısmı ise bu kız çocuk ile aranızda geçen konuşmadır. Rüyada geçen Aleyna ismini doğacak çocuğuna koymayı reddetmen aslında bir beladan uzak kaldığını ifade etmektedir. Çünkü Aleyna ismi toplumumuzda bilinçsizlikten kaynaklanan isim koyma alışkanlığının bir sonucudur ve anlamı “Allah cezanı versin” demektir. Bazı bilinçsiz ebeveynler Kuran’da geçiyor diye bu kelimeyi isim olarak çocuğuna koymakta, bir zahmet edipte anlamını öğrenmeye vakit ayırmamaktadır. Senin bu ismi reddetmenin önemini sanırım anlatabildim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir