Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Aşı Görmek

Rüyada aşı görmek neye çıkar?

Rüyamda abimin hasta olduğunu gördüm, ağabeyim şu anda sadece grip.

Rüyamda kendini görmedim ama su çiçeği olduğunu söylüyorlardı, çiçek aşısı olmaya gitmişiz ama hemşire “hasta olmadan önce aşı olmak gerekli, şu anda aşının faydası olmaz” diyordu. Bir baktım ben de onun gibi hastalanmışım anlamı ne acaba?

Rüyada aşı olmak yorumu

Saadet merhaba, rüyada ağabeyin hasta olduğunu görmek rüyayı gören kişinin korunma, güvenlik, kendini güvende hissetmek konularında bir sıkıntı çektiğini ve kendini korumasız hissettiğini simgeler. Rüyada aşı görmek sağlık konusunda uyarıcı bir mesaj verebilir. Rüyada aşı olmak, aşı olduğunu, kendini aşı olurken görmek, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Burada anılan genel aşı yorumlarıdır.

Rüyada kuş gribi aşısı olmak, kuş gribi aşısı olduğunu görmek, kuş gribi aşısı görmek rüya açıklaması aşağıdaki nedenlerle doğru olarak yapılamaz. Bu tür rüyalar birinci tür rüya grubuna girer ve gündelik hayatta yoğun bir şekilde yazılan, incelenen, konuşulan, anlatılan, çok güncel bir konunun insan zihnini aşırı meşgul etmesi sebebi ile oluşan rüyalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir