Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Aşık Olduğu Birini Görmek

Rüyada aşık olduğu birini görmek neye delalet eder?

Rüyada aşık olmak görmekRüyamda gerçek hayatta aşık olduğum ama hiç konuşmadığım ve görüşme imkanımın dahi bulunmadığı birini gördüm, arkadaşımın kucağındaydı, yaşıyormuş gibi görünmüyordu, hareketsiz duruyordu, bende onu görüp “bu olamaz, bu olamaz, bu kadar yaklaşmışken olamaz bu” diye söyleyip ağlıyordum.

İsim / Takma isim : Secran
Cinsiyetiniz : erkek
Yaşınız : 17
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : düşünceli
Rüyanızın konusu : Ağlamak
Anahtar kelimeler : ağlamak

Rüyada aşık olduğu birini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız o kişi hakkında iyi haberler alacağınıza delalettir.

Rüyada aşık olmak, aşık olduğunu görmek, doğru yoldan ayrılmadan yolunuza devam ettiğinizde tüm arzularınıza kavuşacağınızı işaret eder. Rüyada aşık olduğu kişiyi görmek sizin kendinizle barışık olacağınız, olaylara iyi tarafından bakıp, huzur ve mutluluk bulacağınız bir döneme girdiğinizi temsil eder.

Rüyada size aşık olan birini görmek, çevreniz tarafından beğenilen biri olduğunuzu, size hayran birilerini simgeler Rüyada sevdiğine kavuşan aşığı görmek, bir arkadaşınızın mutlu haberini almaya işaret eder.

“Rüyada Aşık Olduğu Birini Görmek” için 2 yanıt

ben rüyamda bir ölünün bana aşık oldugunu görüyordum bu kişiyi tanıyorum komşumuz bir ay önce vefet etmişti geçen rüyamda gördüm bana aşık oluyor bide karşılıklı çok merak ediyorum o kadar baktım göremedim bir anlam kütfen yardımcı olun admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir