Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Aşık Kemiği Görmek

Rüyada aşık kemiği görmek neye işaret eder?

Rüyamda eltimi gördüm, aşık kemiği kırılmış hastanede yatıyor, saçları ağarmış şekilde çok zayıflamış ve kol kasları sarkmış ve serum takılı gördüm. (bu gerçek hayat rüya değil 2 ay önce kocası vefat etti ve memleketine döndü) çok üzgün ve kırgın görünüyordu, bu ne demek çok merak ediyorum?

Rüyada aşık kemiği görmek yorumu

Rüyada elti görmek gerçek yaşamda onunla sosyal ilişkileriniz hakkında bilgi verir. O şu anda üzgün ve onun bu durumunun sizi de üzdüğünü temsil etmektedir gördüğünüz rüya.

Rüyada aşık kemiği görmek önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda sizi ayakta tutan, hareket ve davranışlarınıza yön veren, onları kontrol altında tutan duygu ve düşüncelerinize dikkat etmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada aşık kemiğinin kırıldığını, çatladığını, incindiğini ya da rahatsız olduğunu görmek rüyayı göreni düşmanca davranmaya, kin güdüp, nefret beslemesine sebep olan bazı şeyler yaşadığını ve bunlara sebep olan kişiyi asla affetmeyeceğini, bu olayı hayatı boyunca unutmayacağını temsil eder.

Rüyada başkasının aşık kemiğini görmek yaşamınızı derinden etkileyen ve çözümü sizin dışınızdaki başka kişilere bağlı olan bir resmi kurumda yada başka bir yerdeki sürüncemede olan işinin tatlı ve kolay bir şekilde çözüleceğini temsil eder. Bu çözümün rüya sahibi kişinin istediği yönde gelişeceğine ve kişinin kafasının rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada başka birinin aşık kemiğinden rahatsız olduğunu görmek gerçek hayatınızda yaşayacağınız bazı zorluklar nedeniyle size verilen bir görevi, sorumluluğu ya da işi zamanında yapamayacağınızı, bir miktar geciktireceğini ama sonunda mutlaka tamamlayacağınızı temsil eder.

Aşık kemiği nedir Ayak ve bacak kemikleri arasında yer alan ve bilek ekleminde önemli rol oynayan kemik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir